جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 273
  • بازدید دیروز : 6157
  • بازدید این ماه : 8454
عناوین مهم خبری :
امام جمعه و فرماندار شهرستان برخوار از عرصه های منابع طبیعی و پروژه های اجرا شده بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار امام جمعه و فرماندار شهرستان برخوار با حضور در عرصه های منابع طبیعی این شهرستان از نزدیک از پروژه های اجرا شده بازدید کردند و چالش های فرا روی حفاظت از این منابع ارزشمند خدادادی را بررسی نمودند.

تسهیلگران پروژه ترسیب کربن در منطقه ورزنه آغاز به کار کردند

مسوول پروژه بین المللی طرح ترسیب کربن در استان اصفهان با اعلام این خبر گفت :
برای بکار گیری و تسهیلگری در اجرای پروژه ترسیب کربن از بین 25 نفر داوطلب واجد شرایط ، جلسه مصاحبه و آزمون تخصصی با حضور مسوول پروزه در دفتر بیابان سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور و همچنین مشاور سازمان ملل متحد در امور ترسیب کربن برگزار و 2 نفر تسهیلگر خانم و آقا برای اشتغال در ورزنه انتخاب و بر طبق شرح خدمات ارایه شده توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان رسما فعالیت خود را آغاز کردند .

ارزیابی فعالیتهای اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان

رئیس هسته نظارت وارزشیابی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان گفت : گروه هفت نفره نظارت وارزشیابی متشکل از کارشناسان دفاتر ستادی سازمان جنگل ها ، مراتع وآبخیزداری کشور درحال ارزیابی پروژه های سال 1392 ادارات مختلف اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان هستند وگزارش نهایی را تا پایان دیماه سال جاری ارائه خواهند داد.

کشف 4 تن چوب قاچاق از متخلفین در جاده کاشان - فخره

مسئول یگان حفاظت اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان آران و بيدگل با اعلام این خبر گفت :
قاچاقچیان از یک ماه پیش تا کنون اقدام به قطع 700 اصله درخت سبز تاغ در محدوده جنگلهای ابوزیدآباد کرده بودند که در زمان بارگیری در یکدستگاه وانت نیسان با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل شناسایی و با همکاری نیروهای انتظامی ابوزید آباد در جاده کاشان – فخره دستگیر و تحویل کلانتری ابوزیدآباد شدند.

به دستور مقام  قضایی یک باب ساختمان احداث شده در اراضی ملی برخوار با 200 متر مربع زیر بنا تخریب شد

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: فردی با وجود اخطارهای مکرر و آگاهی از ملی بودن عرصه ، اقدام به ساخت و ساز و تصرف 12/5 هکتار از اراضی ملی بخش حبیب آباد برخوار نموده بود که پس از پیگیری های مکرر قضایی ، حکم تخریب و رفع تصرف اراضی ملی از ناحیه مراجع قضایی شهرستان برخوار صادر شد و پس از اجرای حکم و تخریب ساختمان مذکور از اراضی ملی رفع تصرف به عمل آمد.

دستگیری قاچاقچیان چوب پس از تعقیب وگریز

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبرگفت : براساس اطلاعات مردمی ، دودستگاه نیسان باری حامل چوب بلوط قاچاق که به طرز ماهرانه ای جا سازی شده بود از استانهای همجوار به سمت اصفهان درحال ترددبود که پس از هماهنگی با نیروهای یگان حفاظت شهرستان اصفهان یکی از خودروهادرورودی اصفهان متوقف ومیزان 1150 کیلو گرم چوب بلوط ازآن کشف وضبط گردید.

تثبیت مالکیت دولت بر 28 هزار هکتار از اراضی شهرستان برخوار

در راستای تحقق وظایف حاکمیتی دولت در بخش منابع طبیعی از ابتدای سال 1392 تاکنون بر روی سطحی معادل 28 هزار هکتار از اراضی شهرستان برخوار پروژه تعیین وتثبیت مالکیت دولت اجرا شده است.

رئیس منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان جدید التأسیس بویین ومیاندشت معرفی شد

با حضور فرماندار ومسئولان شهرستان بویین ومیاندشت رئیس منابع طبیعی وآبخیزداری این شهرستان معرفی شد
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان دراین برنامه گفت: طبق برآورد سازمان خواروبار وکشاورزی درده سال آینده حدود یک میلیارد جمعیت دنیا دچار کم آبی خواهند شد .

28 پروژه منابع طبیعی وآبخیزداری درهفته دولت افتتاح می شود

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت : تعداد 28 پروژه منابع طبیعی وآبخیزداری که عمدتاً از سال گذشته آغاز گردیده بود با صرف اعتباری بالغ بر 27 میلیارد ریال هزینه درهفته دولت سال جاری افتتاح می گردند .

سخن روز

شادی و خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید و کلیه فعالیت هایتان را بر اساس این هدف سازمان دهی کنید

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک