جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 952
  • بازدید دیروز : 1722
  • بازدید این ماه : 39282
رتبه‌بندی 84 روزنامه

معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در تازه‌ترین شفاف‌سازی خود از جایگاه مطبوعات در کشور، 84 روزنامه را با معیار برخی از شاخص‌های مهم از جمله تیراژ، ضریب کیفی، تعداد صفحات و ترتیب انتشار رتبه‌بندی کرد. براساس نتایج این رتبه‌بندی، بالاترین امتیاز (104 امتیاز) به روزنامه‌های دنیای اقتصاد و ایران تعلق گرفت و همشهری، جام‌‌جم و خراسان نیز 102 امتیاز کسب کردند.

سالانه 2700 تن محصول فرعی از مراتع استان اصفهان برداشت می شود

رئیس اداره بهره برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در جمع کارشناسان بهره برداری شهرستان های استان اصفهان با بیان این مطلب گفت : سیاست ها و راهبرد های حفاظت ، احیاء ، بهره برداری و صادرات گیاهان دارویی ، صنعتی ( محصولات فرعی جنگل ومرتع ) از جانب سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور ابلاغ شده است و بر این اساس ، راهبرد اصلی سازمان ، حفاظت از رویشگاه ها و در کنار آن مدیریت بهره برداری با مشارکت جوامع محلی و تشکل ها و تعاونی های منابع طبیعی است .

احراز مقام برتر در نهمین جشنواره روابط عمومی

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان ، در نهمین جشنواره انجمن فرهنگی روابط عمومی اصفهان در بخش تبلیغات و مناسبت ها حایز رتبه برتر شد و مفتخر به دریافتت لوح تقدیر با امضا استاندار محترم استان و تندیس جشنواره گردید .

تهديد جدي تاغزارهاي شهرستان آران و بيدگل با هجوم شديد ملخ هاي كوهاندار تاغ

مسئول حفاظت اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان آران و بيدگل با اعلام این خبر گفت :كانون هاي طغيان ملخ هاي كوهاندار تاغ توسط گروه پيش آگاهي و مبارزه با آفات شهرستان شناسايي شدند .

جلسه پرسش و پاسخ به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی ، 27 اردیبهشت ماه جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیر کل و معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری در نماز خانه اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری برگزار گردید .

گردهمایی مرتعداران شهرستان برخوار

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان برخوار گردهمایی یکروزه مرتعداران وسهامداران وهیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی ومنابع طبیعی متحد مراتع برخوار با حضور فرماندار شهرستان برخوار ومدیرعامل ورئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی برگزارگردید.

تقدیر از نمونه های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیر داری استان اصفهان در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان که از سوی استاندار اصفهان برگزار گردید .

سخن روز

گذشته را رها کنید و به آنچه پیش رو دارید اطمینان کنید . حتی اگر دقیقا ندانید چه در پیش دارید . (اسپنسر جانسون )

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک