جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 929
  • بازدید دیروز : 1722
  • بازدید این ماه : 39259
لزوم حضور و مشارکت مردم در پیشبرد طرح های منابع طبیعی

معاون پژوهشی مرکز تحقیقات منابع طبیعی استان اصفهان در مراسم بزرگداشت 27 خرداد روز جهانی مقابله با بیابان زایی که در شهر ورزنه برگزار شد گفت امروز برای اجرای طرح های منابع طبیعی اهمیت مشارکت و حضور مردم یک امر مهم است چرا که بدون مشارکت مردمی توسعه پایدار امکان پذیر نیست .

بحران   تخریب 7 هزار هکتار از عرصه های گیاهی دشت سگزی در اصفهان

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در مراسم 27 خرداد ، روز جهانی مقابله با بیابان زایی که در ورزنه برگزار شد با اشاره به افتتاح همزمان طرح ترسیب کربن با روز مقابله جهانی با بیابان زایی گفت که با توجه به این که استان اصفهان و منطقه شرق کمبود آب شیرین را تجربه می کنند و تا هفتاد سال آینده منابع آب زیر زمینی در ایران از بین می رود

شورای هماهنگی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با موضوع ارتباطات  برگزار شد

با حضور بیش از پنجاه نفر از روسای ادارات ستادی و شهرستانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان جلسه شورای هماهنگی برگزار شد .استاد دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان در این برنامه به تشریح اهمیت و ابعاد مقوله ارتباطات پرداخت و ارزش های حاکم بر رفتار ارتباطی را بر شمرد .

از 40 نفر جانباز سرافراز دفاع مقدس تجلیل شد

همزمان با میلاد بزرگ پرچمدار صحرای کربلا ، حضرت ابوالفضل (ع) طی مراسم جشنی ازجانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس قدردانی بعمل آمد . دراین برنامه پس ازانجام مداحی ، آقای وحیدنیا جانباز 70% به ایراد سخن پرداخت وخاطراتی ازدوران 8 سال دفاع مقدس را نقل کرد . درپایان هدایایی به رسم یادبود تقدیم جانبازان عزیز شد .

اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان افتتاح شد

25 تعاونی کشاورزی ومنابع طبیعی با سرمایه یک میلیارد ریال ، اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان را تشکیل دادند.

سخن روز

کسی که بردبار است ، آقای دنیا و آخرت باشد . (پیامبر اکرم )

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک