جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1104
  • بازدید دیروز : 1722
  • بازدید این ماه : 39434
نصب 60  دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستاهای پشتکوه

استفاده از انرژی خورشیدی یکی از بهترین انرژی های پاک بوده که فاقد هرگونه آلودگی زیست محیطی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، رئیس اداره حفاظت و حمایت، از اجرای طرح تغییر الگوی مصرف سوخت با نصب آبگرمکن های خورشیدی ، در منطقه پشتکوه از توابع شهرستان فریدون شهر خبر داد.

نشست مشترک مدیران منابع طبیعی استان های اصفهان و فارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، گردهمایی مشترک شرکت صندوق مادر تخصصی،اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانهای اصفهان و فارس و هیئت مدیره شرکت صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان اصفهان در محل دفتر صندوق برگزار گردید

گرامیداشت روز زمین پاک

بمناسبت دوم اردیبهشت روز جهانی زمین پاک ، توسط دو تن از رکاب زنان جهانگرد ، عملیات نهالکاری انجام شد.

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، 5 روز میزبان اهالی اصفهان شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و آبخیزداری استان اصفهان:
چهارمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاهان دارویی و ماهی¬های زینتی به همت سازمان میادین شهرداری، سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری، مدرسه خیریه همدانیان، سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان برگزار شد.

استرداد 4850 هکتار از اراضی ملی در شهرستان تیران و کرون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان:
سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: بر اساس رأی صادره توسط هیئت نظارت موضوع ماده 33 قانون حفاظت و بهره برداری و تأیید آن توسط مراجع قضایی میزان 4 هزار و 850 هکتار از اراضی ملی واقع در شهرستان تیران و کرون استرداد و به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان بازگشت.

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان میزبان میهمانان نوروزی

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در نوروز 1394 میزبان 500 نفر از میهمانان نوروزی بوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، مسوول واحد رفاه و تعاون گفت: این اداره کل همانند سالهای گذشته به منظور رفاه حال همکاران و خانواده های محترم در استان های سراسر کشور تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته و در راستای تسهیلات نوروز در خدمت این عزیزان بوده است.

مبارزه با ملخ کوهاندار تاغ در استان اصفهان

مبارزه با طغیان ملخ کوهاندار تاغ در سطح 340 هزار هکتار از تاغزارهای استان اصفهان آغاز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ، رئیس اداره حفاظت و حمایت گفت: ملخ کوهان‌دار تاغ، حشره ای با پنج سن پوره‌ای است که بیشترین خسارت را در مرحله قبل از بلوغ و یا سنین پوره‌ای به تاغ‌زارها وارد می‌کند.

آبگیری پروژه های آبخیزداری در شهرستان خور و بیابانک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، رئیس مطالعات آبخیزداری استان اصفهان گفت: بر اثر بارندگی در روزهای پایانی اسفند ماه 1393 و اوایل فروردین ماه سال جاری، برخی از پروژه های آبخیزداری در شهرستان خور و بیابانک به میزان 390 هزار متر مکعب آبگیری شد.

جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ زنان شاغل با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، به مناسبت میلاد سراسر نور دخت پیامبر اکرم (ص)،بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، مراسم تجلیل از کارمندان زن این اداره با حضور مدیر کل، معاونان، مدیران، نماینده ولی فقیه و کارمندان زن شاغل در اداره کل و شهرستان ها برگزار شد.

اجرای طرح مدیریت کوچ دام

طرح مدیریت کوچ دام در سطحی بالغ بر یک میلیون و 750 هزار هکتار در استان اصفهان اجرا می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ، از اجرای طرح مدیریت چرا و کنترل کوچ در 18 شهرستان استان خبر داد.

مراسم بزرگداشت مقام زن وروزمادر

به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه وروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) برگزارشد.

اجرای طرح ترسیب کربن در استان اصفهان

طرح ترسیب کربن از طرحهای مبارزه با خشکسالی و ایجاد اشتغال بویژه برای زنان، با اهداف از پیش تعیین شده در مناطق کویری است.

سخن روز

حسن خلق مایه افزایش روزی است . امام جعفر صادق (ع)

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک