جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 945
  • بازدید دیروز : 1722
  • بازدید این ماه : 39275
جلسه مشترک مدیرکل منابع طبیعی باهیأت مدیره صندوق توسعه منابع طبیعی

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان درنشست مشترک باهیأت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی گفت : ایجاد این صندوق الگوی عینی ازمشارکت بهره برداران درمدیریت عرصه های منابع طبیعی است.

باید  به  منابع طبیعی توجه ویژه ای شود

حضرت آیت الله نمازی در دیدار کارکنان منابع طبیعی استان و شهرستان های کاشان و آران وبید گل با اعلام این مطلب گفت : بعضی از مسولین نسبت به منابع طبیعی کم توجهی نموده اند . در اقتصاد مقاومتی سرمایه گزاری در منابع طبیعی بسیار حائز اهمیت و زود باز ده است

بازدید فرماندار اصفهان از اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان اصفهان

فرماندار اصفهان و هیات همراه از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بازدید به عمل آورد. در این بازدید، فرماندار اصفهان حفاظت از عرصه های منابع طبیعی را مهمترین رکن و شاهرگ اصلی تداوم بقاء عرصه های منابع طبیعی دانست و به لزوم گشت و مراقبت مداوم در سطح عرصه ها و برخورد قانونی و قاطع با متخلفین تاکید نمود.

فصل شکفتن لاله‌های نیلوفری

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، روییدن لاله‌ها هم‌زمان با فرارسیدن بهار و شکفتن شکوفه درخت‌های میوه در نیاسر و در باغات آن همراه است ، همزمان با طلوع آفتاب گل‌های لاله باز و پس از غروب آفتاب بسته می‌شوند، گل‌های سرخ و سفید آن دارای چهار گلبرگ بوده که گلبرگ‌های آن‌ یک در میان سفید و سرخ است.

نشست مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان باهمکاران منابع طبیعی شهرستان اردستان

مدیرکل منابع طبیعی درجمع همکاران شهرستان اردستان حضوریافت وبا آنها به گفتگو نشست .

آبگیری پروژه های آبخیزداری شهرستان نطنز در فروردین

به دنبال بارشهای بهاره در شهرستان نطنز، روز چهارشنبه مورخ 25 فروردین سال 1395، تعداد 3 بند از پروژه های آبخیزداری شهرستان واقع در روستاهای اوره و طامه آبگیری شدند.

اظهار نظر هیئت اعزامی از کشور چین

مدیر کل مقابله با بیابان زایی چین با قدر دانی از طرح های بیابان زدایی ایران طی یادداشتی از طرح های بیابان زدایی کشور ایران تقدیر کرد

نشست مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری بامدیران شهرستان اردستان

بمنظورتعامل بیشتروچاره اندیشی دررفع برخی تنگناها ، نشستی درفرمانداری شهرستان اردستان برگزارو راه کارهای لازم ارائه شد.

جنگل های بیابانی دشت سگزی اصفهان مورد بازدید کارشناسان چینی قرار گرفت

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان اصفهان در این برنامه بازدید اظهار داشت تعداد 16 کانون بحران فرسایش بادی در استان اصفهان شناسایی شده که دشت سگزی بحرانی ترین کانون می باشد .

بازدید کارشناسان کشور چین از پروژه های مقابله با بیابان زایی شهرستان آران و بید گل

عباس كارگر مدیر کل دفتر امور بیابان سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور در این بازدید گفت : در دوازدهمین اجلاس كشورهای عضو كنوانسیون مقابله با بیابانزایی كه با حضور 180 كشور و در سطح وزرا و نمایندگان مجلس در آنكارا برگزار شد، قرار شد درباره مشكلات جهانی از جمله بیابانزایی، تغییر اقلیم و خشكسالی كنوانسیونی تشكیل شود.

رفع تصرف حدود ۳۰ هکتار از اراضی ملی در ایام نوروز توسط پاسگاه منابع طبیعی کاشان

افرادی که با سوءاستفاده از فرصت تعطیلات نوروزی اقدام به تصرف اراضی منابع طبیعی و زمین‌خواری در اراضی منطقه طاهرآباد کرده بودند به دام قانون افتادند.

رئیس منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لنجان معرفی شد

فرماندار شهرستان لنجان درآیین معارفه رئیس منابع طبیعی وآبخیزداری این شهرستان اظهارداشت : بیش از 60 کیلومتر ازرودخانه زاینده رود ازمسیر این شهرستان می گذرد وکوچکترین اتفاق درطبیعت می تواند آسیب آفرین باشد.

بزرگداشت مقام زن
بزرگداشت مقام زن

16 فروردین 1395

مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان درمراسم بزرگداشت مقام زن که با حضورحدود 70 نفر ازکارکنان خواهر تشکیل شد گفت : انجام کارمؤثر وکیفی ازویژگیهای یک کارمند کارآمد است واکنون جامعه ما نیاز به چنین کارکنانی دارد.

سخن روز

مومن تملق نمی گوید و حسد نمی برد ، مگر در طلب علم . ( امام باقر ع )

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک