جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1001
  • بازدید دیروز : 1722
  • بازدید این ماه : 39331
اجرای پروژه های بیابان زدایی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نائین رئیس این اداره اظهار داشت : در سال جاري عمليات بيابان زدايي در دو منطقه انارک و چوپانان با اعتباري بالغ بر 15 ميليارد ريال در سطح 250 هکتار از اراضی تحت تاثیر فرسایش بادی در کانونهای بحران انجام می شود که با توجه به مشخص شدن پیمانکار پس از طی مراحل قانونی، در نيمه دوم سال 1396، اين پروژه شروع خواهد شد.

بهره مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر

رئیس امور اداری و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل گفت : به استناد ردیف 6 بند ( ث) ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه ، رزمندگانی که حد اقل شش ماه به صورت داوطلبانه در دفاع مقدس حضور داشته اند می توانند از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر بهره مند شوند .

بزرگداشت هفته دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه بزرگداشتی به همت پایگاه بسیج در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان برگزار شد.

دیدار پرسنل اداره منابع طبیعی کاشان و اصفهان با آیت الله نمازی، امام جمعه کاشان

آیت الله عبدالنبی نمازی روز سه شنبه در دیدار پرسنل ادارات استانی و شهرستانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با وی، جلوگیری از نابودی منابع طبیعی و مقابله با حوادث پیش بینی نشده را نیازمند برنامه ریزی مسئولان دانست .

کسب رتبه عالی
کسب رتبه عالی

25 شهریور 1396

در همایش سالانه مدیران حراست دستگاه های استان اصفهان ، اداره حراست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان رتبه عالی را کسب نمود .

کشف . ضبط چوب قاچاق
کشف . ضبط چوب قاچاق

23 شهریور 1396

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار طی عملیات گشت و مراقبت در جنگلهای دست کاشت تاغ منطقه رحمت آباد عوامل یگان حفاظت شهرستان موفق به کشف و ضبط بیش از 300 کیلو گرم چوب تاغ بریده شده گردیدند.

اجرای حکم قلع و قمع
اجرای حکم قلع و قمع

19 شهریور 1396

حکم خلع ید از اراضی ملی حاجی آباد به مساحت 28780 مترمربع و قلع و قمع استخر احداثی بر اساس حکم دادستانی دادگاه شهرستان نجف آباد در حضورمقام محترم قضایی ، کارشناس حقوقی و فرمانده یگان حفاظت اداره شهرستان صورت پذیرفت.

افتتاح پروژه آبخیزداری بخش برزک توسط سه تن از معاونین فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

رئیس منابع طبیعی کاشان گفت: بالغ بر یک میلیارد تومان به پروژه‌های مهار سیلاب در بخش برزک و روستای تجره شهرستان کاشان اختصاص یافت.

افتتاح پروژه بندهای رسوبگیر خشکرود در هفته دولت

منصور مقیمی مسئول آبخیزداری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خوانسار، از افتتاح بندهای رسوبگیر در حوزه سد کوچری خبر دادو گفت: این پروژه در سال 1395 با اعتباری بالغ بر 505 میلیون تومان آغاز که در هفته دولت افتتاح گردید

سخن روز

کسی که به عمل گروهی راضی باشد ، مانند کسی است که در انجام آن کار با آن ها همراه بوده است .

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک