جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 988
  • بازدید دیروز : 1722
  • بازدید این ماه : 39318
جامع نگری و اجرای منسجم برنامه های آبخیزداری در دستور کار سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور

معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در بازدید از پروژه های آبخیزداری شهرستان نطنز استان اصفهان با اعلام این مطلب گفت: در اجرای برنامه های آبخیزداری در سال 97 سعی بر این است که با جامع نگری همراه با اجرای عملیات مکانیکی و سازه ای مباحث مربوط به آموزش، ترویج و توانمند کردن مردم ساکن در حوزه های آبخیز و موارد مربوط به حقوق مردم نیز لحاظ شود.

اجرای طرحهای آبخیزداری امسال نوید بخش است

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان درجلسه شورای مدیران ستادی این اداره کل با بیان مطلب فوق اظهار داشت :با گشایش اعتباری که از طرف صندوق توسعه ملی با اجازه مقام معظم رهبری انجام شده ، امسال تمام کشور شاهد اجرای طرحهای آبخیزداری است .

گفتگو با کارکنان منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان گلپایگان

با حضور معاون برنامه ریزی وپشتیبانی ، مدیر امور اداری وروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان جلسه پرسش وپاسخ وگفتگو با همکاران منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان گلپایگان برگزارشد.

دومین کارگاه تحلیل آسیب شناسی و مقررات و ضوابط بهره برداری از مراتع برگزار شد

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در این کارگاه که با حضور اساتید و صاحبنظران مرتع در اصفهان برگزار شد گفت : مرتع ، دام و مرتعدار از هم جدا شدنی نیست و در مدیریت مراتع می بایست اثرات متقابل آنها را در نظر گرفت و باید زنجیره تولید به صورت کامل دیده شود .

جذب 29 نفرنیروی انسانی از طریق آزمون سراسری دراداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان

با حضور معاون برنامه ریزی توسعه ومدیریت منابع ، مدیراموراداری وروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان ، جلسه پرسش وپاسخ وگفتگو با همکاران منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان خوانساربرگزارشد.

6هکتار از زمین های ملی درشهرستان خوانسار رفع تصرف شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: با پیگیری های متعدد و پس از گذشت مدت حدود دو سال از قطعی شدن حکم آزادسازی و تخلیه شش هکتار از اراضی ملی، سرانجام با هماهنگی دادگستری محترم شهرستان این حکم توسط پاسگاه ویژه یگان حفاظت و همکاری نیروی انتظامی شهرستان اجرا گردید.

رئیس منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان چادگان معرفی شد

با حضور مدیرکل ، معاون برنامه ریزی وتنی چند از مدیران ستادی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان وهمکاران منابع طبیعی شهرستان چادگان رئیس آن اداره معرفی شد.

گفتگو با کارکنان منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان فریدونشهر

با حضور معاون برنامه ریزی وپشتیبانی ، مدیراموراداری وروابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان ، جلسه پرسش وپاسخ وگفتگو با همکاران منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان فریدونشهر برگزارشد.

با پایان فصل چرای ییلاقی؛ چرای دام در مراتع ییلاقی شهرستان کاشان ممنوع است

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان گفت: از ابتدای مهرماه چرای دام در مراتع ییلاقی این شهرستان ممنوع بوده و در این مدت از انجام هرگونه تعلیف دام در چراگاه‌ها جلوگیری می‌شود.

سخن روز

منم که زمین را از عدالت لبریز می کنم ، چنان که از ستم آکنده است . امام مهدی ( عج)

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک