جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1091
  • بازدید دیروز : 1722
  • بازدید این ماه : 39421
جلسه شورای هماهنگی  باحضور مدیرکل ، معاونین ومدیران شهرستانها برگزار شد

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی وشکوفایی انقلاب اظهار داشت :دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته که کشور ونظام روز 22 بهمن را نبیند اما خدا را شاکریم که مردم در 22 بهمن نقشه دشمنان را نقش برآب نمودند.

برگزاری جلسه آموزشی اخلاق کارمندی دراداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان

به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه دراداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان وسازمان بسیج کارمندی ، فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج ادارات استان اصفهان با اصول ومبانی امر به معروف ونهی ازمنکر آشنا شدند.

شرکت کارمندان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن

به منظور گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، همکاران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در مرکز استان و شهرستان های تابعه در مراسم روز 22 بهمن شرکت نمودند.

عملکرد چهل ساله اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان اعلام شد

مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی آبخیزداری استان اصفهان گفت: بیش از 90 درصد از کل مساحت استان اصفهان معادل 9میلیون و800 هزار هکتار به عرصه های منابع طبیعی وملی اختصاص دارد که چهار درصد از این میزان به جنگلها ، 64درصد به مراتع و32 درصد به بیابانها اختصاص دارد .

تشکیل کارگروه مشترک سازمان آب ، صنف کشاورزان و ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانهای اصفهان و چهارمحال و بختیاری  ضروری است

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اعلام این مطلب در نشست خبری در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ( ایرنا) بر تشکیل کارگروه مشترک سازمان آب ، صنف کشاورزان و ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان های اصفهان و چهار محال و بختیاری و بازدید و بررسی وضعیت بندهای آبخیزداری اجرا شده تاکید کرد .

سخن روز

کسی که بردبار است ، آقای دنیا و آخرت باشد . (پیامبر اکرم )

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک