جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 482
  • بازدید دیروز : 6157
  • بازدید این ماه : 8663
عناوین مهم خبری :
کاشت نهال سلامت در اولین روز از هفته منابع طبیعی  توسط استاندار اصفهان
استاندار اصفهان در آغازین روز از هفته منابع طبیعی و آبخیز داری به نام و یاد پرسنل خدوم بهداشتی و درمانی در محوطه استانداری اصفهان نهال سلامت کاشت .

دکتر رضایی در این مراسم گفت : به دلیل رعایت مسایل بهداشتی و به لحاظ این که  نشان دهیم برای جلوگیری از تجمعات غیر ضروری پیش قدم هستیم ، امسال علی رغم برنامه های مفصلی که برای هفته منابع طبیعی تدارک دیده شده بود  در محوطه استانداری  به یاد و به پاس قدر دانی از زحمات تمام عزیزانی که امروزه در بیمارستان ها  به بیماران کرونایی خدمت می کنند  اقدام به کاشت نهال سلامت  نمودیم .
استاندار اصفهان گفت : امیدواریم ان شاء الله هر چه زود تر  مردم فهیم و بزرگوار استان اصفهان ، با رعایت موازین بهداشتی و با اجتناب از رفت و آمد ها و مسافرت های غیر ضروری ، همانگونه که در گذشته همه سختی ها را پشت سر گذاشته اند  امروز نیز از این آزمایش الهی که برای آزمایش همدلی و صبر و تحمل ماست  سربلند و پیروز بیرون بیاید .

دکتر رضایی افزود : امروزه به خاطر تعطیلی مدارس و رعایت  موارد بهداشتی تردد ها کمتر شده است و به همین علت شاهد هوای نسبتا خوبی در اصفهان هستیم اما نباید فراموش کنیم که  اصفهان  کمتر از هوای پاک و سالم برخوردار بوده است  لذا درخت و درختکاری برای داشتن هوای پاک و همچنین در سلامت ، شادابی و شادی روحیه مردم بسیار موثر است .
رضایی از مردم استان اصفهان  درخواست کرد  که در این سنت حسنه (درختکاری) و همچنین در نگهداشت درختان و  جلوگیری از تخریب منابع طبیعی  اهتمام ویژه داشته باشند .
استاندار اصفهان  خاطر نشان کرد : داشتن هوای پاک و سالم لازمه زندگی سالم ، محیط سالم و اجتماع سالم است  و فرصت اسفند ماه برای کاشت درخت را باید مغتنم شمرد . برای زیبا تر شدن شهر و استان اصفهان و برای نشاط بیشتر  هم استانیهای عزیز  از این فرصت باید نهایت استفاده را برد  و برای کاشت نهال باید از آن به بهترین نحو استفاده نمود .


بازدید : 1003
15 اسفند 1398 ساعت 01:05 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

قلب ( دل ) حرم و خانه خداست . در خانه خدا کسی را غیر از او ساکن نکنید . امام صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک