جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1893
  • بازدید دیروز : 2045
  • بازدید این ماه : 92965
عناوین مهم خبری :
پیام مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان به مناسبت روز جهانی ارتباطات وروابط عمومی
تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت روابط عمومی ها به عنوان:  ((بهترین نمایانگر اوضاع داخلی سازمان ومنعکس کننده چگونگی مسائل سازمان ها )) گواهی برنقش بی بدیل روابط عمومی در سازمان است
امروزه روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان ها،  نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های کلان آن سازمان دارد و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه،  ارتباط دوسویه سازمان ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار نموده و تعالی می بخشد،بنابراین  درجهان امروز، روابط عمومی ها از ارکان مهم وتاثیرگذار اطلاع رسانی و حلقه پیوند بین مردم ، مسئولین وکارکنان  هستند.
بی شک، در جهان گسترده ارتباطی امروز   و در  دوره ای که آنرا عصر انفجار اطلاعات نامیده اند، تولید محتوای غنی، صداقت در اطلاع رسانی ، تلاش برای ایجاد رضایت دوسویه کارکنان و مخاطبین سازمان وجهت دهی به برنامه ریزی های سازمان بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی ، از وظایف مهم روابط عمومی حرفه ای در سازمان هاست.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک و تهنیت  روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، به تمامی فعالین وتلاشگران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی و رسانه،  تلاش بی شائبه این عزیزان را ارج نهاده و امید آن دارم جامعه پرتلاش روابط عمومي و رسانه، به ویژه در حوزه اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان وادارات شهرستانهای تابعه،  با تعهد ، مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق حرفه ای و با همت و اهتمام بیشتر شاهد توسعه آگاهي، همدلي عمومي و بستر سازي مناسب براي ایجاد حداکثر  ارتباط، تعامل، همکاری  و گفت و گوي صميمي ودوستانه بین  مردم، مسئولين وکارکنان  باشيم.
محمد حسین شاملی                    
مدیرکل منایع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان
بازدید : 919
29 اردیبهشت 1399 ساعت 08:55 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر گاه (مطلبى) بپرسى براى دانستن بپرس نه براى خرده‌‏گیرى زیرا که نادان یاد گیرنده شبیه عالم است و عالم خرده‌‏گیر شبیه نادان. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک