جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1759
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 79916
عناوین مهم خبری :
فرماندار سمیرم با مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان دیدار کرد

در این دیدار ، معاون فرماندار ، شهردار کُمه ، هیئت امنای مصلای سمیرم ، تعدادی از متقاضیان وسرمایه گذاران شهرستان سمیرم ، رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان ، آقای عسگریان فرماندار سمیرم را همراهی کردند.
در این جلسه به رفع مشکلات واختلافات مربوط به واگذاری زمین مصلای سمیرم پرداخته شد وبه درخواست شرکت  خاک نسوز سمیرم ورفع مشکلات مربوط به جاده دسترسی آن شرکت نیز رسیدگی گردید . همچنین متقاضیان توسعه بادامکاری دیم در شهرستان سمیرم درخواست خود را در این دیدار مطرح کردند که راهنمایی لازم از سوی مدیر کل استان به آنان انجام وسپس در خواست شهرداری کُمه در خصوص احداث پارک ملی وتوسعه فضای سبز ورودی شهر نیز مورد بررسی و اتخاذ تصمیم قرار گرفت.
در این دیدارمدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان بر لزوم تشکیل جلسه مدیریت بحران در شهرستان سمیرم وبررسی علل آتش سوزی اخیر درآن شهرستان آسیب شناسی لازم  واتخاذ تدابیر وتمهیدات لازم برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی اشاره نمود.
لازم بذکر است فرماندار شهرستان سمیرم برای مهار آتش سوزیها دراین شهرستان از عوامل منابع طبیعی شهرستان سمیرم تقدیر وتشکر نمود وبر تأمین تعدادی دستگاه دمنده به همین منظور تأکید داشت که در این رابطه نیز آقای مهندس شاملی قول مساعدت لازم پس از تأمین اعتبار را دادند.بازدید : 775
6 مهر 1399 ساعت 11:29 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک