جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1780
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 79937
عناوین مهم خبری :
برگزاری شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان

 جلسه شورای معاونین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان برگزار شد .

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  اصفهان  موارد ذیل را مورد تاکید قرار داد:
 1-1) با توجه به شرایط خاص استان اصفهان از نظر بیماری کرونا  کلیه پرسنل و همکاران و ارباب رجوع ملزم به رعایت دقیق و کامل پروتکل های بهداشتی در سطح اداره کل هستند.
2-1) نمازخانه های اداره کل و ادارات شهرستانی بایستی حتماً همه‌روزه به طور کامل ضدعفونی شود.
3-1)  دستگاه سنجش اکسیژن خون حتماً تهیه و تحویل نگهبانی اداره کل شود تا کلیه افراد در بدو ورود از نظر میزان اکسیژن خون کنترل گردند.
4-1)  اگر چنانچه فردی در خانواده همکاران مبتلا به کرونا شده است آن  همکار بایستی حتماً قبل از ورود به اداره  تست کرونا انجام و چنانچه منفی بود میتواند در اداره حضور یابد.
 5-1) روسای ادارات ستادی و شهرستانی بایستی با جدیت هرچه تمامتر پروتکل های بهداشتی را کاملاً رعایت و تلاش نمایند تا نیروها درگیر بیماری کرونا نشوند.


 محمد حسین شاملی در ادامه افزود:
 با استناد به تفاهمنامه منعقده فیمابین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت راه و شهرسازی و متعاقب آن جلسه ای که  فی مابین مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری  استان و اعضای جدید تعاونی مسکن کارکنان آن اداره کل برگزار گردید اقدامات موثر و ارزنده‌ای در دست پیگیری است تا انشاالله بتوان در کمترین زمان ممکن مشکل مسکن همکاران را مرتفع نمود. دراین ارتباط ضمن هماهنگی وهمگام بودن با سازمان جهاد کشاورزی،   تیمی چهار نفره از سوی مدیرکل معرفی شده اند تا نسبت به پیگیری موضوع اقدام نمایند.

 در ادامه جلسه بخشی از اصلاحیه شیوه نامه فنی و اجرایی بهره برداری از مراتع کشور توسط مهندس شهابیان رئیس اداره امور مراتع ،   قرائت و  مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت و  ایشان  در مورد هریک از بندهای قرائت شده به ابهامات وسوالات اعضای شورای معاونین  پاسخ داد. 
بازدید : 895
13 مهر 1399 ساعت 09:53 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر گاه (مطلبى) بپرسى براى دانستن بپرس نه براى خرده‌‏گیرى زیرا که نادان یاد گیرنده شبیه عالم است و عالم خرده‌‏گیر شبیه نادان. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک