جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1729
  • بازدید دیروز : 2045
  • بازدید این ماه : 92801
عناوین مهم خبری :
کارشناس معاونت آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت :ایده اولیه این طرح در سال 1397 و در کمیسیون پیشنهادات مطرح و مورد پذیرش قرار گرفت سپس  در کمیته هوشمندسازی نیز مصوب و نهایتاً با مساعدت معاون محترم برنامه ریزی توسعه و مدیریت منابع  به مرحله اجرا درآمد.
دکتر نساجیان افزود : برای طراحی این سامانه حدود 2 سال متناوب کار فکری و طراحی و حدود 6 ماه کار مداوم اجرایی  به صورت گروهی انجام شده است.
وی اهداف اصلی این پروژه را : 1- تهیه آمار و اطلاعات کامل پروژه های مطالعاتی و اجرایی اعم از مکانیکی، بیولوژیکی، بیومکانیکی و مدیریتی در طول کل سنوات گذشته و سال جاری
 2- تهیه بانک اطلاعات داده ها مشتمل بر نقشه ها، گزارشات، تصاویر، صورتجلسات و امثال آن. 3- امکان بررسی اثربخشی پروژه ها
4- تدوین برنامه آتی اعم از مطالعه و اجرا دانست .
نساجیان خاطر نشان کرد : در بهره برداری از این سامانه دسترسی ساده، سریع و آسان وبه روز  به کلیه آمار مورد نیاز و تحلیلها فراهم می شود، همچنین آرشیو الکترونیک کلیه داده ها همیشه در دسترس خواهد بود. بعبارتی دقیقا خواهیم دانست در هر حوضه در سنوات گذشته چه فعالیت هایی  داشته ایم و نتیجه  واثربخشی آن چه بوده، در حال حاضر چه اقداماتی  بایدانجام شود و برنامه آتی چیست؟
 لازم به ذکر است این سامانه مبتنی بر دیدگاه مدیریت جامع حوزه­های آبخیز و پروژه محور بوده و تمامی پروژه­ها در قالب حوزه آبخیز بررسی می­شوند. در این سامانه امکان مشاهده و گزارش گیری تحلیلی اطلاعات درچهار بخش مشخصات کلی، مشخصات فنی، مشخصات قرارداد و مشخصات پایش فراهم شده است.
 تحت وب بودن، امکان بارگذاری انواع فایل، امکان گزارش گیری پویا، امکان گزارش گیری تحلیل و مدیریتی از  مهم ترین مزیت های این سامانه  است و در گزارش گیری پویا تعداد و نوع شروط و ستونها به انتخاب کاربر است که یک امکان فوق العاده جذاب برای کاربران را فراهم نموده است .
بازدید : 1673
27 مهر 1399 ساعت 08:14 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک