جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 36
  • بازدید دیروز : 3424
  • بازدید این ماه : 26337
عناوین مهم خبری :
کسب رتبه نخست کشوری شرکت تعاونی کشاورزی و منابع طبیعی سمیرم
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمیرم با اشاره به کسب بالاترین امتیاز ارزیابان این مجموعه غیردولتی در میان شرکت‌های تعاونی مشابه در سایر شهر‌ها و استان‌ها، گفت: این شرکت که در سال ۹۰ ثبت شد و از سال ۹۱ کار خود را آغاز کرد و در سال زراعی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ توانست به این رُتبه دست پیدا کند.
میثم جباری با اشاره به اینکه سهامداران این شرکت شامل دامداران دارای مجوز چِرای دام و کشاورزان هستند، افزود: حدود سه هزار نفر عضو این مجموعه فعالیت‌ها و برنامه‌های خوبی از جمله در بخش حفظ، احیا و بهره‌برداری صحیح از عرصه‌های طبیعی داشته‌اند.
وی با اشاره به کنترل و مدیریت کوچ عشایر، احیا و اصلاح مراتع و عرصه‌های طبیعی، آبخیزداری و قُرق بانی گفت: شناسایی ظرفیت‌های بکر طبیعی، زراعی، باغی، دارویی و دامی شهرستان و سپس ثبت نام، آموزش و توانمندسازی اعضا از نخستین فعالیت‌های این تعاونی موفق بود.
جباری افزود: ثبت نام و آموزش اعضای تعاونی در هر چهار بخش مرکزی، پادنا، وردشت و پادنای بزرگ با همکاری برخی سازمان‌ها از جمله جهاد کشاورزی، امور عشایر و فنی و حرفه‌ای نیز از عوامل موفقیت این مجموعه در بین تعاونی‌های استانی و کشور بود.
بازدید : 439
6 خرداد 1400 ساعت 02:31 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

به درستیکه حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است .

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک