جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2168
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 65304
عناوین مهم خبری :
مراسم تکریم و معارفه مسئولان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان
طی مراسمی و از طریق احکام جداگانه از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان آقایان ، محمد تقی اسکندری، تورج گفتاری و علی جعفری به ترتیب به سمت های : رئیس اداره برنامه ریزی ، بودجه و هماهنگی طرح ها ، رئیس اداره مدیریت عملکرد و  ذیحساب و سرپرست  امور مالی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان تعیین و منصوب شدند و طی همین مراسم از زحمات عباس مومنی تقدیر و تشکر به عمل آمد .

در این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  گفت : امام کاظم (ع) فرمودند : خداوند متعال بندگانی دارد که تلاششان رفع حوائج مردم است و اینان در روز قیامت  از آرامش بالایی برخوردار هستند .
حجه الاسلام عسگری ادامه داد :  به مسئله رفع نیازهای مردم در کلمات بزرگان دین اشارات بسیاری شده و از اهمیت بالایی برخوردار است و ادارات امور مالی و برنامه ریزی و بودجه  نیز بسیار حساس و تاثیر گذار هستند و امید می رود افرادی که این مسئولیت ها را  پذیرفته اند  همچون مسئولان قبلی موفق عمل کرده و همان خط و مشی را با مواظبت و حساسیت بیشتر  ادامه دهند .
وی اشاره نمود ، هر چه مسئولیت ها بالاتر باشد ، مسئولیت ما در مقابل خدای متعال ، خون شهدا و مردم نیز بیشتر می شود .

تغییر در هر مجموعه ای لازم است
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در مراسم معارفه مسئولان جدید اداره کل گفت : تغییرات در هر مجموعه ای لازمه پویایی و نو آوری در آن مجموعه است . لذا با تغییر مسئولیت ها پس از گذشت چند سال میتوان امید داشت که مجموعه تحت مدیریت ،کار آمد تر ، تازه نفس تر و با نو آوری بیشتری همراه باشد .
محمد علی کاظمی خاطر نشان کرد ، اداره امور مالی و اداره برنامه ریزی و هماهنگی طرح ها تکمیل کننده همدیگر هستند لذا همکاری ، هم فکری و تعامل این دو اداره  در جذب اعتبارات بسیار راه گشا است .


ارتباط ، امور مالی تحلیل گر
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان اصفهان در این مراسم به لزوم ارتباط با دو سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور و سازمان مدیریت استان  اشاره کرد و گفت : صرفا نه فقط به خاطر جذب اعتبار بلکه برای تعامل و یافتن راه کارهای مناسب  می بایست ارتباط تنگاتنگی بین اداره کل استان و این دو سازمان وجود داشته باشد و می بایست از مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت استان برای بازدید از طرح ها و پروژه های در حال اجرا در سطح استان دعوت کرد تا از نزدیک و به صورت ملموس با فعالیت های اداره کل آشنا شوند .
 رضا خلیلی در مورد مدیریت امور مالی اظهار کرد : اداره امور مالی باید به سمت تحلیل گری پیش رود ، قطعا با تحلیل گری آمارها میتوان به نتایج بسیار خوبی دست یافت .
وی ساماندهی اموال  اداره کل و شهرستان ها را ضروری دانست و گفت : هر چه سریع تر باید نسبت به ساماندهی اموال در شهرستان ها اقدام نمود .
در پایان  با اهداء لوح تقدیر از زحمات آقایان عباس مومنی ، محمد تقی اسکندری و تورج گفتاری تقدیر و تشکر به عمل آمد .


بازدید : 476
20 شهریور 1400 ساعت 05:58 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

سنگ غصبی به کار رفته در بنای خانه ، گرو ویرانی آن است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک