جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 236
  • بازدید دیروز : 6157
  • بازدید این ماه : 8417
عناوین مهم خبری :
حفاظت از منابع طبیعی از مهمترین مسائل مورد توجه استانداری اصفهان
مدیر کل بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان در دیدار با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان واعضای شورای معاونین اداره کل گفت :
 حفاظت از منابع طبیعی  از مهمترین مسائلي است که در استانداری اصفهان دنبال می شود . وضعیت آب و فرونشست زمین در کشور درحال تبدیل شدن به یک بحران است ، که در جلوگیری از این بحران اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان به سهم خود به ویژه درحوزه آبخیزداری نقش بسیار مهمی را ایفا می‌نماید.

دکتر کرمی افزود:  صدور اسناد مالکیت به نام دولت  از کارهای ارزنده و با ارزشی است که طی سال گذشته از طرف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با جهش قابل توجهی صورت پذیرفته است .


 کرمی گفت : نقش و جایگاه منابع طبیعی در آینده کشور بسیار سرنوشت ساز است و از این رو معاون توسعه مدیریت ومنابع اداره کل  نیز می بایست خیلی مواظب معیشت کارکنان و پرسنل باشد تا با انگيزه ای مضاعف تکالیف محوله انجام شود .
دکتر کرمی خاطر نشان کرد :در ارزیابی سامانه سامد، رضایتمندی مردم، صیانت از حقوق شهروندی،  وضعیت ملاقات مردمی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
وی با اشاره به سخن رئیس جمهور گفت : از آنجائیکه از شاخصه های مهم  مدیران ، رضایتمندی مردم با رعایت قانون می باشد :

مدیران در جایگاه خود باید از یک سو رضایتمندی مردم را جلب نمایند و از سوی دیگر قانون را نیز رعایت کنند تا در جایگاه سربازی برای اعتلای ایران اسلامی قرار گیرند که شما پرسنل وکارکنان اداره کل منابع طبیعی در این جایگاه قرار گرفته اید لیکن بسیاری از مردم از این امر واقف نیستند . 
دکتر کرمی از نیروهای یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و زحمات آن ها در راستای حفاظت از انفال ، بطور ویژه تقدیر و تشکر نمود.

در ابتدای این دیدار  آقای مهندس کاظمی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان توضیحات مفصل و مشروحی در زمینه اقدامات، فعالیت ها،  وظایف و پروژه های انجام شده توسط بخش‌های مختلف اداره کل در سطح استان ارائه نمود و افزود:
 اقدامات و تمهیدات ویژه‌ای به عمل آمده تا خیرین و سرمایه گذاران بخش خصوصی در اجرای پروژه های آبخیزداری مشارکت نمایند که مورد استقبال تعداد زیادی از خیرین استان قرار گرفته است.

 کاظمی گفت: یکی از مهمترین اقدامات سال گذشته اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  دریافت سند برای شش میلیون و 500 هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی در استان اصفهان بوده که سهم به سزایی در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی خواهد داشت.

در پایان این دیدار دکتر کرمی با تقدیم لوح تقدیر  از زحمات وتلاشهای آقای مهندس کاظمی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان  به ویژه در ارتباط با ارزیابی سامانه سامد ، رضایتمندی مردم و صیانت از حقوق شهروندی تقدیر وتشکر نمود.
بازدید : 580
25 مهر 1400 ساعت 11:22 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

مردم با آنچه که نمی‏دانند، دشمنند. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک