جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1869
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1869
عناوین مهم خبری :
خداوند برای دو نعمت هدایت و ولایت بر انسان منت گذاشته است
حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه  و امام جمعه شهر اصفهان هنگام دیدار با کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در جلسه ای که به مناسبت رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) برگزار شده بود با اعلام این مطلب گفت تمامی نعمت هایی که خداوند  به انسان داده است از قبیل مال ، فرزند  ، اعضا و جوارح مثل چشم و گوش ، همه وسیله هستند و اگر هدایت نباشد ، هیچ نعمتی نعمت نخواهد بود بلکه نقمت است .
امام جمعه شهر اصفهان در ادامه گفت : ما الان داشتن نعمت ولایت را حس میکنیم و داشتن نعمت رهبری باعث می شود در طی مسیر ما را از بعضی از کج روی ها  باز بدارد .


آیت الله طباطبایی نژاد در ادامه اظهار داشت : چرا ما نتوانیم سر آمد جهان باشیم همانطوریکه اسلام همین را از ما خواسته است خداوند در قرآن فرموده ما شما را امت معتدل قرار دادیم تا شاهد و الگوی برای سایر جهانیان باشید . تمام گمراهی انسان ها زمانی اتفاق افتاده است که  از رهبران دینی خود جدا شده اند  و جدا سازی مردم از رهبران دینی خود جزو اولویت های دشمنان بوده و هست .
آیت الله طباطبایی نژاد در ادامه از عرصه های منابع طبیعی  سگزی در شهرستان اصفهان بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های مقابله با بیابان زایی در این شهرستان آشنا شد .

 
بازدید : 2003
1 دی 1393 ساعت 11:35 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

چگونه دیگرى را اصلاح می‌کند کسى که خودش را اصلاح نکرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک