جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2011
  • بازدید دیروز : 2102
  • بازدید این ماه : 21838
عناوین مهم خبری :
جلسه بررسی و آسیب شناسی روند تثبیت و صدور اسناد کاداستر
با حضور روسای سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اقدامات صورت گرفته در حوزه کاداستر اراضی ملی در جلسه ویدئو کنفرانسی با 10 استان کشور مورد بررسی و آسیب شناسی قرار گرفت.
 

 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، دکتر مسعود منصور و دکتر حسن بابایی روسای دو سازمان جنگل ها و مراتع و ثبت اسناد پیش از ظهر امروز در نشست مجازی با برشمردن نقاط قوت و ضعف بر انجام کار جهادی و ارتقای کیفیت و دقت در انجام کار کاداستر تاکید کرده و از اتمام کاداستر اراضی ملی کشور تا پایان سال جاری خبر دادند.
 

بر اساس این گزارش، 10 استان: اصفهان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، فارس، سیستان و بلوچستان، گلستان، خوزستان، کرمان و هرمزگان  از جمله استان هایی هستند که روند تثبیت و صدور سند کاداستر در آنها به کندی انجام می شود، از این رو در این نشست با بررسی مشکلات موجود مقرر شد با تعامل بیشتر دو سازمان در ستاد و استان ها کار تثبیت و صدور اسناد کاداستر سرعت بیشتری بگیرد.
بازدید : 365
30 آذر 1400 ساعت 08:18 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک