جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1815
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 79972
عناوین مهم خبری :
باید روابط عمومی ادارات جدی گرفته شود !


مدیر خانه مطبوعات استان اصفهان با اشاره به اینکه استراتژی رسانه‌ای در شرایط بحران نداریم و مسئولان از شفافیت اطلاعات نترسند، اظهار داشت: باید بپذیریم که دنیای امروز، دنیای رسانه است و هم مدیران به رسانه‌ها و هم رسانه‌ها به مدیران نیاز دارند تا کارشان را به نحو احسن انجام بدهند.

منصور گلناری افزود: در حوزه اجرایی، اقتصادی، نظامی و صنعتی نیاز به پیوست رسانه‌ای داریم  زمانی که ارتباط رسانه‌ای با مردم نباشد و مردم در جریان امور نباشند، کاری پیش نمی‌رود.

وی با بیان اینکه سواد رسانه‌ای به تدریج در دنیا در حال قدیمی شدن است، گفت: در کشور ما به این موضوع توجه نمی‌شود و باید تولید محتوا به جای مصرف محتوا استفاده شود باید دوره‌های آموزشی سواد رسانه‌ای برای مدیران تعریف شود و در این زمینه خانه مطبوعات آمادگی دارد.

مدیر خانه مطبوعات استان اصفهان ادامه داد: استراتژی رسانه‌ای در شرایط بحران نداریم و مسئولان باید از شفافیت اطلاعات واهمه نداشته باشند و هنگام بروز مشکل باید جوابگو باشند.

وی تصریح کرد: باید روابط عمومی ادارات جدی گرفته شود و افرادی در این ادارات به کار گرفته شوند که یا دانش آموخته رشته ارتباطات و یا تجربه عملی در کار خبر داشته باشند، بحث مشاور رسانه‌ای را مدیران جدی بگیرند و بدانند که مشاور رسانه‌ای می‌تواند خط مشی خوبی به مدیران بدهد.

گلناری با اشاره به اینکه جلسات ادارات باید ساماندهی شود، اظهار داشت: جلسات را با تعامل با خانه مطبوعات برگزار کنند تا در یک روز و در یک ساعت چند اداره جلسه نداشته باشند و رسانه‌ها بتوانند آنها را پوشش بدهند.

وی افزود: رسانه‌ها را باید در امر نظارت و نظرسنجی جدی بگیرند و چرا که اهالی رسانه آماده خدمت به جامعه اسلامی هستند.

بازدید : 678
12 دی 1400 ساعت 11:24 ق.ظ
درحال بارگزاری
سخن روز

نه طوطي باش كه گفته ديگران را تكرار كني و نه بلبل باش كه گفته خود را هدر دهی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک