جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1286
  • بازدید دیروز : 4474
  • بازدید این ماه : 75186
عناوین مهم خبری :
ثبت‌نام نهضت ملی مسکن در ۱۲ شهر استان اصفهان ادامه دارد

علیرضا قاری‌القرآن روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: امکان ثبت‌نام برای شهرهای دولت‌آباد، کمشچه، حبیب‌آباد، نایین، خالدآباد، بادرود، نیک‌آباد، محمدآباد، دهاقان، سمیرم، بیده و حنا فراهم شده  است و متقاضیان می‌توانند تا ۲ ماه آینده با مراجعه به سامانه «ثمن» به آدرس saman.mrud.ir برای نامنویسی در طرح نهضت ملی مسکن در این شهرها اقدام کنند.  

وی ادامه داد: امکان ثبت نام افراد مجرد بالای ۲۳ سال هم از امروز شروع شده است.

به گفته وی، متقاضیان مجرد می‌توانند در طرح‌های حمایتی مسکن ثبت‌نام کند و تحویل واحد به آنان پس از اتمام ساخت و ایفای تعهدات متقاضی منوط به ارائه عقدنامه رسمی ازدواج است.

مدیرکل راه و شهرسازی اصفهان اظهار داشت: تاکنون بیش از ۲۱۰ هزار متقاضی در استان  اصفهان برای خانه دار شدن در سامانه طرح جهش تولید مسکن ثبت نام کرده‌اند که پالایش و احراز شرایط این افراد شروع شده است.

وی با بیان اینکه سبز بودن فرم «ج»، نداشتن مالکیت خصوصی، متأهل و یا سرپرست خانوار بودن و سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر موردتقاضا چهار شرط اصلی برای ثبت‌نام در این طرح است اضافه کرد: مهلت ثبت‌نام در طرح جهش تولید و تأمین مسکن پیش‌ از این تا ۱۵ دی تمدید شده بود و پس از پایان مهلت ثبت‌نام در این مرحله، مراحل پالایش و مراحل بعدی شروع شده است.

قاری‌القرآن با اشاره به اینکه برنامه این استان در طرح نهضت ملی مسکن معادل ۵.۸ درصد نسبت به کشور است خاطرنشان کرد: بر این اساس برای یک سال نیاز به ساخت ۵۰ هزار و ۹۹۲ واحد در استان اصفهان است که این تعداد برای چهار سال به بیش از ۲۰۳ هزار و ۹۶۷ واحد می‌رسد.  

وی ادامه داد: مطابق با این برنامه زمین مورد نیاز برای اجرای این طرح در استان اصفهان بصورت سالانه چهار هزار و ۳۱۶ هکتار است.  

استان اصفهان افزون بر پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تن جمعیت دارد.

بازدید : 665
21 دی 1400 ساعت 12:26 ب.ظ
برچسب ها : مسکن ملی
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

بدرستیکه بندگان شایسته خدا وارثان حقیقی زمینند . قرآن کریم

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک