جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1336
  • بازدید دیروز : 7374
  • بازدید این ماه : 65376
عناوین مهم خبری :
برگزاری جلسه مشترک سازمان جنگل‌ها و سازمان ثبت اسناد برای کاداستر اراضی ملی

 
جلسه بررسی و رفع مشکلات کاداستر اراضی ملی و دولتی 9 اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور روز گذشته با حضور روسای دو سازمان ثبت اسناد و جنگل‌ها و مراتع و مدیران استان‌ها در محل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، دکتر منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در این نشست بر تکمیل کاداستر اراضی ملی تا پایان سال جاری تاکید کرد و گفت: کاداستر با توجه به اهمیتی که دارد از جعل سند و زمین خواری در کشور جلوگیری می نماید.
دکتر بابابی معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز در این نشست با مهم ارزیابی کردن اجرای طرح کاداستر در توسعه کشور تصریح کرد: تثبیت مالکیت و حفظ اراضی ملی و دولتی از دست اندازی به منابع طبیعی و زمین خواری جلوگیری کرده و تمام تلاش بر این است که تا پایان سال جاری کاداستر را به اتمام برسانیم.
در این نشست مدیران منابع طبیعی و مدیران ثبت اسناد استان‌های؛ گلستان، چهارمحال و بختیاری، قم، خوزستان، گیلان، مازندران، تهران و سمنان مسایل و مشکلات موجود استان مربوطه را در زمینه کاداستر اراضی ملی بیان کردند.
بر اساس این گزارش، از سال گذشته تا کنون تعامل و همکاری خوبی بین سازمان جنگل ها و سازمان ثبت اسناد در زمینه تثبیت مالکیت اراضی و صدور اسناد کاداستر ایجاد شده و روسای این دو سازمان در این نشست با ارائه راهکار ابراز امیدواری کردند با جدیت و تلاش همکاران دو مجموعه تا پایان سال جاری شاهد اتمام کاداستر منابع طبیعی در سراسر کشور باشیم.
بازدید : 199
22 دی 1400 ساعت 11:31 ق.ظ
برچسب ها : کاداستر
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

سنگ غصبی به کار رفته در بنای خانه ، گرو ویرانی آن است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک