جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 89
  • بازدید دیروز : 3424
  • بازدید این ماه : 26390
عناوین مهم خبری :
فرمانده سپاه صاحب الزمان: ۲۳ میلیون نهال به یاد ۲۳هزار شهید اصفهان کاشته می‌شود

 ۲۳ میلیون نهال به یاد ۲۳هزار شهید اصفهان کاشته می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مجتبی فدا یکشنبه در حاشیه مراسم درختکاری در محل مجموعه سپاه صاحب الزمان (عج) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: امروز که روز پاسدار است بخش اعظمی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی به منظور قدردانی از عملکرد سپاه و پاسداران در مجموعه سپاه صاحب الزمان (عج) حضور پیدا کردند تا از مقام و منزلت شهدای پاسدار و پاسداران و خدمات آن‌ها تشکر کنند.

وی افزود: به دلیل تصادف امروز با روز نخست هفته منابع طبیعی و درختکاری، این امر به عنوان صدقه جاری انجام می‌شود، ما دنبال ایران سرسخت و ایران قوی هستیم این کار خیر با گرامیداشت روز پاسدار مقارن شد و ما با درختکاری و مراسم روز درخت کاری این دو روز و این هفته را گرامی می‌داریم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) ادامه داد: امیدواریم که در سایه وحدت، همدلی، انسجام مردم و همکاری دستگاه مختلف بتوانیم در بحث سرسبزسازی و درختکاری تلاش کنیم و آرامش، امنیت و آسایش توأم با فضای سبز مورد نیاز مردم را در شرایط زمانی مناسب فراهم کنیم.

وی خاطر نشان کرد: این درختان به یاد بیست و سه هزار شهید استان کاشته شده و یک برنامه دراز مدتی است که منابع طبیعی با همکاری دستگاه مختلف به ازای هر شهید در طول ۱۰ سال هزار درخت بکارد.

فدا تصریح کرد: با اجرای این برنامه چیزی در حدود ۲۳ میلیون درخت کاشته می‌شود و این یک ظرفیت و سرمایه جدیدی است برای این مملکت است که آرزو می‌کنیم بتوانیم در حفظ و نگهداری فضای سبز کشور همراه با عزت و اقتدار، سربلندی و آمادگی‌های دفاعی کشور گام‌های مؤثری برداریم.

به گزارش مهر، هفته منابع طبیعی در ایران از ۱۵ تا ۲۲ اسفند ماه می‌باشد. نخستین روز هفته منابع طبیعی، روز درختکاری نام‌گذاری شده است.

بازدید : 361
15 اسفند 1400 ساعت 05:42 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

برترین مردم سودمندترین آنها است به مردم (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک