جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1983
  • بازدید دیروز : 2045
  • بازدید این ماه : 93055
عناوین مهم خبری :
جلسه تبیین جایگاه منابع طبیعی و پتانسیل ها و توانایی های دانشگاه در ارتباط با حل دغدغه های منابع طبیعی

 
برگزاری جلسه تبیین جایگاه منابع طبیعی و پتانسیل ها و توانایی های دانشگاه در ارتباط با حل مشکلات جامعه مرتبط با منابع طبیعی و محیط زیست که با حضور مسئولین شهرستان های کاشان آران و بیدگل در زمینه منابع طبیعی محیط زیست و کشاورزی و همچنین اعضای هیئت علمی دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین، دانشجویان و علاقه مندان در سالن تئاتر دانشگاه کاشان برگزار شد.

پس از بیانات ریاست محترم دانشگاه وریاست دانشکده منابع طبیعی و تبیین جایگاه منابع طبیعی در جهان و ایران توسط اعضای هیئت علمی دانشکده، گزارشی توسط روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل ارائه شد و بعد از آن در یک پنل صمیمانه مشکلات توانایی ها و پتانسیل های دانشگاه و همچنین مواردی که قابل تعامل و حل شدن توسط دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین و دانشگاه است مورد بررسی و موشکافی قرار گرفت.

همچنین در انتها به شرکت کنندگان برای توسعه فرهنگ عمومی منابع طبیعی و درختکاری و توسعه فضای سبز نهال جهت کشت نهال در منزل یا مکان مناسب اهدا گردید.
بازدید : 355
21 اسفند 1400 ساعت 08:57 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک