جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1771
  • بازدید دیروز : 2045
  • بازدید این ماه : 92843
عناوین مهم خبری :
پیام نوروزی مدیرکل محترم

بسم الله الرحمن الرحیم 
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ.


در تقويم انتظار، همه ی  فصل ها از عطر بهاري مهدي (عج) متبرک می شود و  نوروز منتظران روزي است که از شب نيمه شعبان آغاز مي شود،
انتظار، فاصله اي است ميان دو جمعه: جمعه ولادت و جمعه ظهور. 
بهار، همه طراوتش را مديون يک گل است وآن گل زيباي نرگس است، اگر سختي زمستان غيبت نبود، شوق آمدن بهار عدالت معنا نداشت، خانه تکاني، رسم قديمي همه منتظران بهار است ، بهارِ مهدي (عج) از راه مي رسد، خانه تکاني دل ها را فراموش نکنيم. 
بهار، فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن، مجالی برای حرکت دوباره درجهت بهتر زیستن و بهتر ساختن است، نوروز آغاز رویش است، این رویش همچنان که در طبیعت محسوس می باشد، می تواند در دل ها و جان های ما حرکتی رو به رشد و به سمت پیشرفت را مجسم و نمایان سازد.

حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی و تقارن بسیار پر خیر وبرکت ومبارک آن با جشن میلاد منجی عالم بشریت (عج) که پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است، را به فال نیک گرفته و گرامی می داریم ،  و به همه آحاد مردم قدرشناس استان اصفهان به ویژه به خانواده معظم وگرانقدر شهدا ، جانبازان وایثارگران و بالاخص به کلیه همکاران عزیز، خدوم وزحمتکش خودم در سطح استان وخانواده معزز آنان تبریک عرض نموده، برای همگان از خداوند متعال سالی سرشار از موفقیت و پیروزی مسئلت می نمایم  و امیدوارم سال جدید سالی باشد که درآن به جای درد و رنج و بیماری شاهد سلامتی، نشاط و شادابی ، آسودگی و بهره مندی از نعمت های بی شمار الهی و امید، موفقیت  وسربلندی در جامعه  باشیم. انشاءالله 
????محمد علی کاظمی 
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان.
 26 اسفندماه 1400
بازدید : 632
28 اسفند 1400 ساعت 09:42 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

دنیا منزل گذران و آخرت منزل جاودان است . امام علی (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک