جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1928
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1928
عناوین مهم خبری :
جشن ملی روز کودک، محیط زیست و منابع طبیعی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهر ستان برخوار مراسم بزرگداشت روز ملی کودک ،محیط زیست و منابع در مدرسه شهید کرمی دستگرد برگزار شد.
در این مراسم  امیر محسن ولی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار در مورد اهمیت منابع طبیعی گفت :  ما امانتدار منابع طبیعی و حافظ آن برای نسل آینده هستیم وی افزود: ما باید اصول استفاده از این مواهب خدادادی را از نیاکان خود آموخته و سرلوحه کار خود در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی قرار دهیم تا شما آینده سازان نیز فرصت استفاده از این منابع را داشته باشید. در ادامه بابائی ، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان برخوار به تشریح این روز با اهمیت پرداخته و از منابع طبیعی و ارتباط آن با کودکان و نوجوانان صحبت به میان آورد و گفت شما دانش آموزان می توانید پیام رسانان منابع طبیعی به خانواده و حتی جامعه باشید.همچنین در طول برگزاری مراسم دانش آموزان پوسترهایی تهیه و در دست داشتند که با شعارهای نوشته شده آمادگی خود را جهت حفظ و حمایت از منابع طبیعی اعلام کردند در پایان بادکنک هایی که به مناسبت این روز آماده شده بود توسط دانش آموزان با شور و شعف فراوان به هوا فرستادند. 


 
بازدید : 2057
22 مهر 1394 ساعت 09:31 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک