جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1970
  • بازدید دیروز : 2045
  • بازدید این ماه : 93042
عناوین مهم خبری :
نتیجه بی مهری و بی توجهی به طبیعت مرگ تدریجی را برای انسان رقم می زند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دراداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت : طبق آیه شریفه : هو انشاکم من الارض واستعمرکم فیها (هود / 61 ) آبادانی و حفاظت از زمین وظیفه همگانی است و هدف از برگزاری گردهمائی روحانیون ،آشنایی هرچه بیشتر با مباحث منابع طبیعی و چالشهای  تهدید کننده  عرصه های منابع طبیعی است .
حجت الاسلام احمدی ونهری در ادامه  بیان داشتند : نتیجه بی مهری و بی توجهی به طبیعت مرگ تدریجی را برای انسان رقم می زند و با توجه به وقوع حریق در عرصه های منابع طبیعی استان و شهرستان سمیرم ، روحانیون و مبلغان دینی نقش مهمی در فرهنگ سازی حفاظت از منابع طبیعی دارند .
حجت الاسلام والمسلمین رجائی پور امام جمعه شهرستان سمیرم در ادامه این گردهمائی بیان نمود : فساد در زمین ، هم گرفتن جان مردم و هم از بین بردن طبیعت است و از بارزترین نمونه های فساد در زمین نادیده گرفتن طبیعت و زیبائی  های آن است .


وی در ادامه اطلاع رسانی را از بهترین شیوه های فرهنگ سازی دانست و  نسبت به موقعیت جغرافیای شهرستان سمیرم درخواست ایجاد پایگاه هوائی  اطفاء حریق برای عرصه های منابع طبیعی در شهرستان نمود .

بازدید : 1934
7 مرداد 1395 ساعت 11:13 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن کس که از روزگار تجربه آموخت ، هرگز فریب جهانیان را نخواهد خورد . ( امام حسن عسکری ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک