جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1813
  • بازدید دیروز : 2045
  • بازدید این ماه : 92885
عناوین مهم خبری :
کشف و ضبط بیش از دو تن چوب و یک تن ذغا ل بلوط در شهرستان برخوار
 مأموران یگان حفاظت این اداره حین عملیات گشت و مراقبت در منطقه احمدآباد از توابع بخش حبیب آباد برخوار با یک مورد کوره ذغال غیرمجاز، در مجاورت جنگل های دست کاشت تاغ مواجه شدند که با هماهنگی های صورت گرفته با مقام محترم قضایی شهرستان، موفق به کشف و ظبط بیش از 2 تن چوب و 1 تن ذغال بلوط جنگلهای زاگرس در این کارگاه شدند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار افزود: فرد متخلف ضمن همکاری با قاچاقچیان و سوداگران چوب بلوط در استانهای غربی کشور اقدام به انتقال این محموله جهت تهیه ذغال به شهرستان برخوار نموده است.
  
ناصر نورمحمدیان خاطرنشان کرد قاچاقچیان چوب این محموله را به وسیله خودروهای سواری و شبانه به این کارگاه منتقل نموده اند که خوشبختانه توسط عوامل یگان حفاظت شناسایی و دستگیر شدند.
 
گفتنی است جنگلهای بلوط غرب کشور با مساحتی بالغ بر 5 میلیون هکتار، 40 درصد جنگلهای ایران را تشکیل می دهند که با وجود فواید زیست محیطی فراوان متأسفانه مورد هجوم سود جویان و قاچاقچیان چوب قرار می گیرد.
بازدید : 1890
20 مرداد 1395 ساعت 09:24 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک