جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4240
  • بازدید دیروز : 4474
  • بازدید این ماه : 78140
عناوین مهم خبری :
معرفی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان
با حضور فرمانده سازمان  بسیج ادارات سپاه صاحب الزمان عج استان، مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی  و همکاران منابع طبیعی، فرمانده پایگاه بسیج این اداره کل معرفی شد.
حجت الاسلام والمسلمین کوچکزاده مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان اصفهان در این آیین گفت:شخصیت اهل منزل به شخصیت پدر آن  خانواده بستگی دارد  و خداوند پدری مانند حضرت امام خمینی را به ما ارزانی داشت تا شجره طیبه ای مانند بسیج را پایه گذاری نماید وما امروز به او افتخار میکنیم.
مدیرکل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان نیز در این برنامه اظهار داشت؛ تلاش ما این است که فرهنگ ایثار و شهادت در سطح اداره کل حفظ شود و اخیراً هم تعداد 30 نفر از فرزندان شهدا به جمع ما پیوستند که خود پشتوانه ارزشمندی است.
محمد حسین شاملی افزود : اکنون منابع طبیعی نیازمند این فرهنگ است.
سرهنگ رضایی فرمانده سازمان بسیج ادارات سپاه صاحب الزمان عج هم گفت:حضور در منابع طبيعي و حفاظت از انفال نیازمند روحیه بسیجی است و ماموریت ما جدا از ماموریت های منابع طبیعی نیست.
حجه الاسلام عسگری فرمانده بسیج منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت : برگ برنده جمهوری اسلامی جهت ارائه  به جهان  ، دوران هشت ساله دفاع مقدس است که آن هم با روحیه بسیجی و حضور  جوانان  بسیجی انجام پذیرفت . الگوی بسیجی در نظام اسلامی قابل ارائه  به کشور های منطقه است که نمونه آن راه اندازی بسیج مردمی در کشور سوریه است که عامل نجات این کشور شد . بسیجی بودن به داشتن کارت بسیجی و ارائه کارکرد به مراتب بالاتر نیست بلکه  بسیجی بودن به تفکر و روحیه  و عمل بسیجی است .


وی اضافه کرد : مقام معظم رهبری شاخصه هایی برای بسیجی بیان فرمودند که باید ها و نباید های بسیجی است . بسیجی سیاسی است اما سیاست زده نیست ، متدین است  اما متحجر  نیست . با اخلاق اسلامی است ولی ریا کار نیست و در کل بسیجی الگویش امام حسین علیه السلام می باشد .
در پایان از تلاشهای هاشم انصاری نژاد تقدیر بعمل آمد و حجت الاسلام عسگری بعنوان فرمانده بسیج منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان معرفی شد.
بازدید : 3607
4 آذر 1395 ساعت 10:24 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

حسن خلق مایه افزایش روزی است . امام جعفر صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک