جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1576
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1576
عناوین مهم خبری :
مشارکت جمعیت زنان مبارزه با الودگی محیط زیست
اهالی روستای باقرآباد در محدوده پروژه ترسیب کربن اداره کل منابع طبیعی استان اصفهان، با همکاری جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست اصفهان بیابان های اطراف روستای خود را از زباله های خشک و مواد پلاستیکی زدودند.

در این همایش که در هوای پس از بارش باران برگزار شد، در ابتدا نماینده ی جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست اصفهان خواهان  مشارکت اهالی روستاها در برنامه های زیست محیطی شد  و اهالی را از اهمیت همکاری جمعی و ارتباط قوی مردم و مسؤلین در بقای محیط زیست و منابع طبیعی آگاه کرد .

 
عظیم پور با اشاره به مشارکت چشمگیر اهالی در پروژه ترسیب کربن اصفهان و راه اندازی صندوق توسعه روستا و همچنین همکاری این صندوق در اجرای طرح نهالکاری 168 هکتاری، از ایشان خواست در سایر فعالیت های اجتماعی به ویژه در حوزه های زیست محیطی و منابع طبیعی شرکت نمایند. وی افزود: پیوستن به پویش "اصفهان شهر بدون کیسه پلاستیکی" اولین اقدامی است که یک اصفهانی باید در راستای تعهد خود به حفظ محیط زیست انجام دهد.
در ادامه جمعی از زنان، مردان و کودکان به همراه دهیار، روحانی و ریش سفیدان روستای باقرآباد با همراهی جوانان عضو جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست به جمع آوری زباله از بیابان های اطراف روستا پرداختند.
 در پایان عظیم پور با اهدای کیف های پارچه ای خرید به جای کیسه پلاستیکی و کتاب هایی با موضوع حفظ منابع طبیعی، از اهالی روستا به ویژه کودکان تقدیر کرد. 
تهیه خبر : اعظم محمدی

بازدید : 1985
17 آذر 1395 ساعت 09:44 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

کسی که بردبار است ، آقای دنیا و آخرت باشد . (پیامبر اکرم )

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک