جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1822
  • بازدید دیروز : 2045
  • بازدید این ماه : 92894
عناوین مهم خبری :
برنامه های هفته منابع طبیعی شهرستان نجف آباد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نجف آباد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در هفته منابع طبیعی خبر داد.
 بابک حقیقی در جلسه ای که به منظور برنامه ریزی و هماهنگی جهت بزرگداشت هفته منابع طبیعی با حضور جمعی از نمایندگان ادارات و نهادهای دولتی در این اداره برگزار شد گفت: با توجه به اینکه 15 تا 21 اسفندماه به نام هفته منابع طبیعی نام گذاری شده است ، این اداره امسال نیز همچون سنوات گذشته برنامه های مختلفی به مناسبت این ایام در سطح شهرستان نجف آباد اجرا خواهد کرد.
 حقیقی سپس به تشریح این برنامه ها پرداخت و افزود: دیدار با ائمه جمعه و سخنرانی در نماز جمعه ، برگزاری همایش روحانیون و ائمه جماعات شهرستان ، حضور در برنامه صبحگاه مدارس ، به صدا درآمدن زنگ طبیعت در اولین روز هفته منابع طبیعی در مدارس و غرس نهال در برخی از آموزشگاهها و مهدهای کودک از جمله این برنامه هاست.
وی ادامه داد: توزیع نهال در بین مردم ، برگزاری مسابقه نقاشی و عکاسی با موضوع منابع طبیعی در مقاطع مختلف ، حضور در خانه سالمندان و کاشت نهال ، نصب بنر و تبلیغات محیطی ، تجلیل از بازنشستگان منابع طبیعی و ... از دیگر برنامه های این اداره در هفته منابع طبیعی خواهد بود.
بازدید : 1902
18 بهمن 1395 ساعت 01:47 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

و اراده کرده ایم بر کسانی که در روی زمین به ضعف کشانیده شده اند منت گذارده و آنان را پیشوایان و وارثان زمین قرار دهیم . قرآن کریم

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک