جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 95
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 78252
عناوین مهم خبری :
درسه سال گذشته بیش از5 هزارهکتار از بیابانهای شرق اصفهان نهالکاری وتثیبت شده است .
استاندار اصفهان درگردهمایی نقش مراتع درمدیریت جامع حوزه های آبخیز که درآخرین روز ازهفته منابع طبیعی دردانشگاه اصفهان برگزار گردید بااعلام مطلب فوق افزود: برنامه جامع مقابله با گرد وغبار شش ماه قبل ازاینکه دولت آئین نامه مربوطه را ابلاغ کند دراستان اصفهان به اجراء درآمد.
رسول زرگرپور گفت: علت این امر شاید این بود که دردو سال گذشته درچنین روزهایی وقتی برای کاشت نهال درمنطقه سگزی رفتیم خداوند باطوفان گردوغبار هشدار لازم رابه شدت به ما داد.


استاندار اصفهان ادامه داد: امروز به حمداله طرح مبارزه با گرد وغبار مصوب شده است ودرطی سالهای 93 تا 95 بیش از5 هزا رهکتار ازبیابانهای شرق اصفهان نهالکاری وتثبیت شده است.
زرگرپور خاطر نشان کرد علاوه بر این ، طرحها ی خلاقانه ونوآورانه دررابطه با تثبیت خاک بصورت پژوهشی وآزمایشی انجام می شود وحداقل 4 پروژه تحقیقاتی دراین منطقه درحال انجام است که امیداریم نتایج مؤثر ومفیدی را برای کشور درپی داشته باشد. 


بازدید : 2024
21 اسفند 1395 ساعت 03:34 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک