جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 346
  • بازدید دیروز : 3424
  • بازدید این ماه : 26647
عناوین مهم خبری :
افزایش مهارت کارآفرینی و ایجاد کسب و کار پایدار در پروژه ترسیب کربن اصفهان
اعضای صندوق های توسعه روستایی پروژه ترسیب کربن اصفهان به همراه بخشدار منطقه در همایش "راهکارهای توسعه کارآفرینی در بخش کشاورزی" شرکت کردند.
دراین همایش که توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان و با همکاری کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی اصفهان در محل سالن همایش‌های اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد ، سخنرانان پیرامون موضوعات نقش بخش کشاورزی در اشتغال و اقتصاد کشور، ترسیم وضعیت و نقد نظام آموزش عالی کشور در وضعیت کسب و کار در بخش کشاوری بی نصیبی دانش آموختگان کشاورزی از آموزشهای کارآفرینانه ، جایگاه تشکل‌های تخصصی در توسعه بخش کشاورزی، شناخت فرصت های کارآفرینی در بخش کشاورزی و آشنایی کلی با تدوین طرح کسب و کار به ارائه راهکار پرداختند.

در حاشیه این همایش ، شرکت‌های تولیدی ، خدماتی و بازرگانی بخش کشاورزی به ارائه دستاوردهای خود پرداختند و در پایان نیز پنل های تخصصی پرسش و پاسخ با حضور مسئولین بخش کشاورزی و منابع طبیعی و کارآفرینان این حوزه برگزار شد.

شایان ذکر است پروژه ترسیب کربن با هدف افزایش مهارت مردم محلی در ایجاد مشاغل پایدار و دوستدار منابع طبیعی و در راستای کنترل بیابان ها و ایجاد ریزگردها در شرق اصفهان مشغول به فعالیت می باشد.
 
بازدید : 2050
27 تیر 1396 ساعت 01:18 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

به درستیکه حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است .

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک