جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1943
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1943
عناوین مهم خبری :
دوره آموزشی فلسفه حجاب و پیامدها و آثار آن به همت اداره آموزش و ترویج و با حضور استاد دانشگاه برگزار شد.
در این دوره آموزشی که به مدت6ساعت ویژه همکاران خواهر ادارات ستادی و شهرستانی،در محل سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد،حجه الاسلام معصوم زاده پیرامون پیشینه حجاب در ایران و جهان، سیر تحولات حجاب در ادوار مختلف تاریخی در ایران، خواستگاه حجاب در سایر ادیان و آثار سوء عدم رعایت حجاب در جامعه به ایراد سخن پرداخت.


وی با بیان اینکه حجاب یک مسئله فطری است و از ابتدای خلقت بشر بوده است خاطر نشان کرد: آنچه امروزه موجب بی حجابی در جوامع شده است اثر متقابل عوامل متعددی مانند وراثت، محیط زندگی، دوست و هم نشین، لقمه و روزی و در نهایت اراده ی خود انسان است که ممکن است تأثیر نامطلوب بر فطرت انسان داشته باشد.
معصوم زاده در ادامه افزود: از آنجایی که مسئله حجاب و رعایت آن امر مشترکی بین زنان و مردان است،  آیات متعددی در کتاب الهی و احادیث ائمه معصوم علیهم السلام در این زمینه موجود است و پرداختن به آنها از واجبات محسوب میشود.
این جلسه که با نظارت ناظرین استانداری به صورت پرسش و پاسخ آغاز و با طرح سوالات و شبهات شرکت کنندگان ادامه یافت، در نهایت با اخذ آزمون  به پایان رسید.


 تهیه خبر : اعظم محمدی 
بازدید : 1731
10 مرداد 1396 ساعت 09:35 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

کسی که بردبار است ، آقای دنیا و آخرت باشد . (پیامبر اکرم )

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک