جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1581
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 1581
عناوین مهم خبری :
دیدار کارکنان منابع طبیعی با ایت الله ناصری
هرچقدر بیشتر در حفظ و نگهداری از بیت المال تلاش کنید بیشتر مورد توجه امام زمان (عج)واقع می شوید.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و جمعی از همکاران با حضرت آیت الله ناصری دیدار و گفتگو کردند .
حضرت آیت الله ناصری در این دیدار با بیان روایتی از حضرت امیر المومنین علی (ع)در زمینه خود شناسی و مراتب آن فرمودند : اگر پی به ارزش و شخصیت خودمان ببریم و خودمان را بشناسیم وبدانیم چقدر با ارزش هستیم خودمان را ارزان نمی فروشیم و ارزش وجودی خودمان را با چیزی عوض نمی کنیم . اینکه می بینید اینقدر گناه زیاد می شود بخاطر این است که از مسیر اصلی که خود شناسی است فاصله گرفته ایم و خودمان را به این دنیای بی ارزش فروخته ایم ریشه ی تمام گرفتاری های دنیائی ما عدم خود شناسی است چرا که خودشناسی مقدمه خداشناسی است .در ادامه ایشان حفظ بیت المال و حاکم بودن قوانین و مقررات را از جلمه ویژگی های یک کارمند نمونه در کشور اسلامی دانستند و اشاره نمودند که تلاش شما در حاکم کردن قوانین و مقررات باید باشد و مواظب باشید که  روابط به ضوابط حاکم نشود .
ایشان در بخش دیگری از فرمایشات خود بیان داشتند که هر روز صبح سعی کنید با وضو به محل کار خود چون محل خدمت شما می باشد و جای مقدسی است وارد شوید .سعی کنید محل نشستن خود را رو به قبله قرار دهید هر روز صبح موقع خروج از منزل حتی در حال راه رفتن دو رکعت نماز بخوانید تلاش در جهت رفع مشکلات مردم کنید . از بزرگی سوال کردم که چگونه می توانیم به حوائج خود برسیم ؟ فرمودند بگوئید : یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی و نیز سفارش شده است جهت رفع گرفتاری دو رکعت نماز امام زمان (عج) بخوانید و سپس حدیث شریف کساء را بخوانید که بسیار موثر است در جهت گرفتن حوائج بسیار نافع است  در پایان ایشان برای همه آرزوی سلامتی و توفیق از درگاه ایزد متعال نمودند .
این دیدار با هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل و با حضور رؤسای ستادی و تعدادی از همکاران در تاریخ 22/10/92 صورت گرفت .
بازدید : 2749
30 دی 1392 ساعت 01:14 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

حسن خلق مایه افزایش روزی است . امام جعفر صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک