جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2262
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 65398
عناوین مهم خبری :
دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان اصفهان با امام جمعه اصفهان
به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و آبخیزداری ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همراه با مدیر کل و کارکنان  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با امام جمعه اصفهان دیدار کردند .
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  در این دیدار  خاطر نشان کرد  تمام دغدغه ما رفع نگرانی مردم و جلب رضایت آن ها بوده و هست .
محمد حسین شاملی از نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه اصفهان در خواست کرد در جهت رفع موانع و مشکلات  موجود  مساعدت های لازم  را مبذول نماید.

شاملی در ادامه  به اقدامات صورت گرفته در زمینه رفع تداخلات  اراضی دولتی و مستثنیات  اشاره کرد .
امام جمعه اصفهان  در این دیدار گفت : وزارت جهاد کشاورزی هدایت و حمایت  دامداری و کشاورزی را به عهده  دارد و کشوری که در این دو زمینه قوی باشد کوچکترین مشکلی نخواهد داشت و این نعمت بسیار بزرگی است که خداوند به ما داده است .
آیت الله طباطبایی نژاد مهمترین راه های در آمد  و توسعه کشور را دامداری و کشاورزی و پس از آن صنعت و تجارت  دانست . وی به نقل روایتی از حضرت علی (ع)  پرداخت که فرمودند : چنانچه می خواهید در آمدتان زیاد شود  به سمت تولید بروید و از مشارکت مردم و واگذاری امور به مردم غافل نشوید . امام جمعه اصفهان تاکید کرد تا روسای  هر دو دستگاه جلسه ای با حضور مدیر عامل آب منطقه ای اصفهان  در استانداری تشکیل دهند تا با ارائه پیشنهادات ، تصمیمات لازم در زمینه توسعه  بخش کشاورزی و دامداری استان اتخاذ گردد .

بازدید : 2720
11 اسفند 1397 ساعت 06:03 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر گاه (مطلبى) بپرسى براى دانستن بپرس نه براى خرده‌‏گیرى زیرا که نادان یاد گیرنده شبیه عالم است و عالم خرده‌‏گیر شبیه نادان. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک