جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2152
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 65288
عناوین مهم خبری :
آخرین جلسه شورای معاونین در سال 1397 برگزار شد
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک ایام ماه رجب و روز مرد  حلول سال نو را  به کلیه همکاران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و خانواده محترم آنان  پیشاپیش تبریک گفت و از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر  همکاران در طول سال 97 تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد همه همکاران سال خوب و پر برکتی در پیش رو داشته باشند .

محمد حسین شاملی ضمن تاکید بر تعامل و مدارا کردن با مردم و حفظ کرامت و حرمت  ارباب رجوع افزود : با توجه به تخصیص دو برابری اعتبارات آبخیزداری نسبت به سال 97، ضرورت دارد با شدت و قدرت  و توان مضاعفی پروژه های سال 98 در حوزه های مختلف پی گیری شود .

شاملی متذکر شد  افرادی که برای شیفت نوروزی انتخاب شده اند لازم است در ساعت اداری به طور کامل در محل کار حضور داشته  باشند ، شیفت های یگان حفاظت  به طور دقیق و کامل کنترل و نظارت شود ، هیچ خودروی دولتی تحت هیچ عنوان چه در ادارات ستادی و چه در ادارات شهرستانی در ایام تعطیلات نوروز خارج از اداره نباشد  . وی تکلیف کرد ادارات در بین تعطیلات  به هیچ وجه به طور کامل  تعطیل نباشد و حتما یا رئیس و یا معاون  اداره حضور داشته باشند.

بازدید : 2929
25 اسفند 1397 ساعت 05:06 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

قلب ( دل ) حرم و خانه خداست . در خانه خدا کسی را غیر از او ساکن نکنید . امام صادق (ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک