جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 58
  • بازدید دیروز : 3424
  • بازدید این ماه : 26359
عناوین مهم خبری :
بازدید معاون آبخیزداری و امور بیابان سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور از شرق اصفهان
در پایان سومین نشست کمیته هماهنگی مشترک پروژه های ظرفیت سازی برای اجرای مدیریت جنگل و مرتع ، معاون آبخیزداری و امور بیابان سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور از پروژه  ده هزار هکتاری جنگلهای دست کاشت منطقه سجزی شهرستان اصفهان بازدید کرد .

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در این بازدید گفت : هر کدام از کوره های گچ در شرق  اصفهان سالیانه یک تن گرد و غبار به سمت شهر اصفهان هدایت می کند . علاوه بر این  گرد و غبار حاصله مملو از ذرات گچ است و برای سلامتی  انسان بسیار مضر و خطرناک می باشد .

محمد حسین شاملی افزود  تا کنون بیش از پنج هزار هکتار از اراضی شرق اصفهان توسظ کوره های تولید گچ تخریب شده است .
 معاون آبخیزداری و امور بیابان  سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور در این بازدید اثرات زیست محیطی مالچ پاشی پس از گذشت مدت دو سال  در منطقه  پایگاه هشتم شکاری را مورد بازدید قرار داد و گفت : پس از مدت دو سال مالچ پاشی هیج گونه اثر منفی در گیاهان خود رو و دست کاشت و همچنین  زندگی جوندگان و جانوران  در منطقه  مالچ پاشی شده  مشاهده نگردیده است .
شهبازی تاکید کرد  جهت اطلاع عموم مردم ، خبرنگاران و اصحاب رسانه  نیز از این منطقه بازدید به عمل آورند و نتیجه تاثیرات آن به اطلاع عموم مردم رسانده شود .  
بازدید : 936
13 مرداد 1398 ساعت 05:38 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

ثمره حسادت، بدبختی در دنیا و آخرت است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک