جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4137
  • بازدید دیروز : 4474
  • بازدید این ماه : 78037
عناوین مهم خبری :
تقدیر از واحد خبر مرکز شهرستان برخوار
مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان از واحد خبر مرکز شهرستان برخوار بازدید کرد.
 این دیدار بمنظور تقدیر از فعالیتهای واحد خبر مرکز برخوار درانتشار اخبار وگزارش های خبری منابع طبیعی ، با همراهی رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان برخوار انجام پذیرفت .

 

رضا خلیلی دراین دیدار گفت : کار منابع طبیعی یک کار صنفی نیست وفعالیتهای آن با زندگی مردم گره خورده است وبحث درخصوص  انفال  عمومی  چیزی  بوده که  درزمان حضرت رسول نیز مورد بحث بوده برای همین  است که درسوره مبارک انفال " بایسئلونک " یعنی از تو می پرسند ، شروع می شود واین نشاندهنده اینست که تقابل فکری درهمان دوران نیز دررابطه با انفال وجود داشته است .
وی درادامه گفت : منابع طبیعی برای شهرهای حاشیه کویر یک کمربند امنیتی ایجاد کرده است ومردم حاشیه کویر دراثر فعالیتهای مقابله با بیابان زایی درامنیت کامل به سر می برند.مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی خاطر نشان کرد که رسانه ها نقش بسیار مهمی را درایجاد  فرهنگ حفظ منابع طبیعی واطلاع رسانی عمومی درجهت حفظ جنگل ها ومراتع دارند .
خلیلی درادامه گفت : خداونددر نزدیک به هزار آیه از قرآن مجید درمورد طبیعت سخن گفته است مانند تین ، زیتون ، رمّان و...این نشاندهنده اهمیت این نعمت های خدادادی است که متأسفانه با سهل انگاری درحال تخریب نابود شدن است .
درپایان این دیدار ازمسئول وسایر عوامل واحد خبر مرکز برخوار با اهداء هدایایی قدردانی شد.
بازدید : 3329
1 اردیبهشت 1393 ساعت 09:49 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه طوطي باش كه گفته ديگران را تكرار كني و نه بلبل باش كه گفته خود را هدر دهی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک