جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 305
  • بازدید دیروز : 3424
  • بازدید این ماه : 26606
عناوین مهم خبری :
تسهیل کار سرمایه گذاران و کمک به رونق تولید
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان درجلسه شورای هماهنگی آن اداره کل  گفت: مقدمات وشرایط کار برای سرمایه گذاران باید تسهیل شود وسرمایه گذاران در بخش منابع طبیعی نباید معطل کارهای اداری بمانند با این کار می توان به رونق تولید وتحقق شعار امسال مقام معظم رهبری کمک نمود.

محمد حسین شاملی خطاب به همکاران اظهار نمود : مشکلات مردم را جدی بگیرید وبا مردم بداخلاقی نکنید واختلافات با مردم را حل کرده وبه شدت کاهش دهید.
وی بر سالم سازی محیط کار تأکید نمود وافزود : نظارت بیشتر بر عملکرد پرسنل دربرخورد با مردم ونظارت دقیق وکامل بر هزینه کرد اعتبارات واجرای کامل پروژه ها  از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

شاملی خاطر نشان کرد : تا کنون یک چهارم اعتبارات صندوق توسعه ملی مربوط به سال 97 وصول نشده است . لیکن بخشی از اعتبارات سال 98 وصول شده ،  بنا براین ضرورت دارد کلیه ادارات ستادی وشهرستانی گزارش کاملی از نحوه اجرای پروژه های سال 97 و98 ارائه نمایند.
مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با برخورد قاطع وشدید تصرفات جدید درمنابع طبیعی تأکید ودر خصوص رفع تداخلات اراضی بیان کرد : چنانچه طرح کاداستر واصلاح هندسی اراضی انجام شده است باید برای اخذ سند تک برگ نیز اقدام نمود ودرسال جاری اولویت رفع مشکلات تداخل اراضی ملی با مردم است .
شاملی ادامه اد : چون امسال 30 در صد افزایش علوفه در مراتع داشته  ایم ، درشهرستانها اجازه داده شده که دامداران حداکثر ظرفیت مرتع را استفاده نمایند.لذا در این خصوص ضرورتی به سخت گیری بر دامداران نیست
بازدید : 2439
22 مرداد 1398 ساعت 07:41 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک