جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2020
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 2020
عناوین مهم خبری :
نشست خبری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به مناسبت هفته دولت
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد گفت : تعداد 66 پروژه آبخیزداری ،حفاظت و امور اراضی و احیاء توسعه و بهره برداری اصولی از جنگل ها و مراتع استان با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی در هفته دولت افتتاح شد .

محمد حسین شاملی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اعلام کرد : در سال 1397 اجرای عملیات آبخیزداری و حفاظت خاک با اعتبار 28 میلیارد تومان در سطح 74 هزار  هکتار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در 16 حوزه آبخیز استان در جهت اهداف اقتصاد مقامتی که شامل حوزه های آبخیز کچومثقال ، دستکن ، جندق ، مهرجان ، عباس آباد، ابیازن و اجرای بند خاکی پروژه های مکانیکی ،بیولوژیکی و بیومکانیکی شامل تراس بندی ، احداث فارو ، بانکت ، نهالکاری ، بذر کاری و بوته  کاری و مطالعات اجرایی بوده است .
شاملی خاطر نشان ساخت : در سال 1398 نیز همچون سال گذشته از محل  اعتبارات صندوق توسعه ملی مبلغ 55 میلیارد تومان مصوب گردیده و جهت اجرا در سطح بیش از 66 هزار هکتار ابلاغ شده است که تا کنون تعداد 92 قرار داد در سطح 21 شهرستان منعقد شده است .
وی اضافه کرد : در سال 97 تمام تلاش لازم برای مراقبت و نگه داری  از تاغزارهای استان در سطح بیش از 53 هزار هکتار با اجرای عملیات نهالکاری ، آبیاری و مراقبت ، ایجاد باد شکن زنده ، حفاری و احداث کانال پساب و تولید نهال گلدانی به عمل آمده است . لازم به ذکر است در سال 98 نیز از محل صندوق توسعه ملی اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان  برای مبارزه با ریزگرد ها تصویب و اقدامات لازم برای جانمایی و اجرای طرح انجام شده است .
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان اعلام کرد : در سال جاری عملیات مالچ پاشی همراه با کشت نهال در سطح 850 هکتار  در منطقه آران و بیدگل انجام می شود .بازدید : 1263
4 شهریور 1398 ساعت 08:28 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

چه بسیارند عبرتها و چه اندک اند عبرت گرفتن ها! (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک