جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2267
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 65403
عناوین مهم خبری :
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات منابع طبیعی با رویکرد آموزش های انتظامی و گزارش نویسی
فرمانده یگان حفاظت  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  از برگزاری دومین کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات  منابع طبیعی با رویکرد آموزش های انتظامی و گزارش نویسی خبر داد.

سرهنگ علیرضا طاهری گفت : دادستان عمومی و انقلاب مرکز اصفهان اهتمام ویژه ای به رعایت قانون و حفظ حقوق عام در حوزه منابع طبیعی و مشخصا جرایم مربوط به قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع به موجب ماده 30 قانون آیین دادرسی و کیفری دارد . از این رو  اقدام به برگزاری دوره ضابطین منابع طبیعی نموده است .

سرهنگ طاهری افزود : نماینده دادستان و بازپرس شعبه چهارم دادسرای اصفهان آقای حمید رضا عبادی در این کارگاه مطالبی در خصوص آشنایی با وظایف دادسرا و ضابطین و نیز وظایف خاص در خصوص جرایم منابع طبیعی را به موجب قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال 94 و قانون مجازات اسلامی و قانون جنگلها و مراتع بیان نمود .
وی خاطر نشان  کرد : در این کارگاه ضابطین با نحوه گزارش نویسی مستند ، اصول حقوقی و نیز مستدل بر اساس موازین آیین دادرسی کیفری و با توجه به رعایت حقوق متهمین و اختیارات و تکالیف ضابطین آشنا شدند . همچنین مقررات قانونی در نحوه بکارگیری سلاح و همچنین نحوه تفتیش و بازرسی مجرمین منابع طبیعی بر اساس تبصره 3 ماده 54 و مواد 137 لغایت 145 قانون آیین دادرسی کیفری به ضابطین آموزش داده شد .
گفتنی است : آشنایی با انواع چوب قاچاق و ذغال  تهیه شده  از این  نوع چوب ها نیز از دیگر آموزش هایی بود که در این کارگاه توسط آبتین میر طالبی  ، رییس اداره بهره برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان انجام شد .
بازدید : 1051
16 دی 1398 ساعت 08:18 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

چه بسیارند عبرتها و چه اندک اند عبرت گرفتن ها! (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک