سخن روز

به یاد داشته باش که امروز ، طلوع دیگری ندارد . ( دانته)

آرشیو خبر
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک 
هنر در طبیعت نهفته است و متعلق است به کسی که آن را از طبیعت استخراج کند (تولستوی)                           در تعلیمات دینی ما  و در سنت انبیاء و اولیاء درختکاری ، آبیاری و به طور کلی آباد سازی زمین و مزرعه و مرتع و پرورش دام و طیور عبادت محسوب می شود (مقام معظم رهبری )                                 همه جواب ها در طبیعت نهفته است (بل)                               بکاشتند و بخوردیم ، کاشتیم و خوردند      چو بنگری همه برزگران یکدیگریم  (مرزبان نامه)                                             درختان خشک در مسیر تند باد ها شکسته خواهند شد ، پس در مسیر زندگی انعطاف پذیر باشید .                                        اگر چه در کنار جنگل زندگی می کنی  ولی قدر درخت و چوب را بدان   ( ضرب المثل چینی )                                               برگ درختان سبز در نظر هوشیار      هر ورقش دفتری است معرفت کردگار                                        طبیعت بزرگترین دانشگاه و پر رمز و راز ترین کلاس برای بشریت است
آخرین بروزرسانی

گردهمایی ایثارگران منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان

تعداد 40 نفر از آزادگان وجانبازان اداره کل منابع طبیعی وآبخیز داری استان اصفهان همزمان با سالروز ازدواج امیرالمؤمنین علی (ع) وحضرت زهرا  (س) گردهم آمدند .
 مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان دراین گردهمایی اظهار داشت : حدود یکصد وپنجاه نفر از پرسنل اداره کل جزو ایثارگران هستند واین یک قابلیت معنوی محسوب می شود .

محمد حسین شاملی افزود: میزان دریافتی پرسنل وزارت جهاد کشاورزی نسبت به سایر دستگاهها پایین است وامیدواریم تجدید نظر لازم صورت پذیرد تا نواقص وکمبود درآمد همکاران بویژه ایثارگران افزایش یابد .
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان ، دراین برنامه ، همتایی دینی اخلاقی ، تحصیلی ، سنی ، مالی وخانوادگی را درامر ازدواج اجتناب ناپذیر معرفی کرد وتوجه به موضوع خانوادگی را ضروری برشمرد.

حجت اله والمسلمین عسگری  ، درخواست کرد اعتبارات فرهنگی برای محیط های اداری لحاظ شود تا فرزندان همکاران ازاین طریق بهره مند شوند .
لازم بذکر است دراین جلسه ، همکاران جانباز وآزاده سؤالات خود را مطرح کردند ومدیرکل ومعاون برنامه ریزی به آنها پاسخ دادند.
 
 
بازدید : 488 4 شهريور 1396 ساعت 11:18 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
جستجو در سایت
آخرین ویدئوها
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1671
  • بازدید دیروز : 1285
  • بازدید این ماه : 21996