سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

آرشیو خبر
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک 
هنر در طبیعت نهفته است و متعلق است به کسی که آن را از طبیعت استخراج کند (تولستوی)                           در تعلیمات دینی ما  و در سنت انبیاء و اولیاء درختکاری ، آبیاری و به طور کلی آباد سازی زمین و مزرعه و مرتع و پرورش دام و طیور عبادت محسوب می شود (مقام معظم رهبری )                                 همه جواب ها در طبیعت نهفته است (بل)                               بکاشتند و بخوردیم ، کاشتیم و خوردند      چو بنگری همه برزگران یکدیگریم  (مرزبان نامه)                                             درختان خشک در مسیر تند باد ها شکسته خواهند شد ، پس در مسیر زندگی انعطاف پذیر باشید .                                        اگر چه در کنار جنگل زندگی می کنی  ولی قدر درخت و چوب را بدان   ( ضرب المثل چینی )                                               برگ درختان سبز در نظر هوشیار      هر ورقش دفتری است معرفت کردگار                                        طبیعت بزرگترین دانشگاه و پر رمز و راز ترین کلاس برای بشریت است

دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با امام جمعه اصفهان

به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و آبخیزداری ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همراه با مدیر کل و کارکنان  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با امام جمعه اصفهان دیدار کردند .
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  در این دیدار  خاطر نشان کرد  تمام دغدغه ما رفع نگرانی مردم و جلب رضایت آن ها بوده و هست .
محمد حسین شاملی از نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه اصفهان در خواست کرد در جهت رفع موانع و مشکلات  موجود  مساعدت های لازم  را مبذول نماید.

شاملی در ادامه  به اقدامات صورت گرفته در زمینه رفع تداخلات  اراضی دولتی و مستثنیات  اشاره کرد .
امام جمعه اصفهان  در این دیدار گفت : وزارت جهاد کشاورزی هدایت و حمایت  دامداری و کشاورزی را به عهده  دارد و کشوری که در این دو زمینه قوی باشد کوچکترین مشکلی نخواهد داشت و این نعمت بسیار بزرگی است که خداوند به ما داده است .
آیت الله طباطبایی نژاد مهمترین راه های در آمد  و توسعه کشور را دامداری و کشاورزی و پس از آن صنعت و تجارت  دانست . وی به نقل روایتی از حضرت علی (ع)  پرداخت که فرمودند : چنانچه می خواهید در آمدتان زیاد شود  به سمت تولید بروید و از مشارکت مردم و واگذاری امور به مردم غافل نشوید . امام جمعه اصفهان تاکید کرد تا روسای  هر دو دستگاه جلسه ای با حضور مدیر عامل آب منطقه ای اصفهان  در استانداری تشکیل دهند تا با ارائه پیشنهادات ، تصمیمات لازم در زمینه توسعه  بخش کشاورزی و دامداری استان اتخاذ گردد .

بازدید : 203 11 اسفند 1397 ساعت 06:03 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
جستجو در سایت
آخرین ویدئوها
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1297
  • بازدید دیروز : 1606
  • بازدید این ماه : 33190