جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3638
  • بازدید دیروز : 2664
  • بازدید این ماه : 94015
نشست رییس سازمان جنگل ها با نمایندگان مجلس

مسعود منصور رییس سازمان جنگل هاٰ، مراتع و آبخیزداری کشور روز گذشته با پنج نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، شیوا قاسمی پور نماینده مردم سروآباد و مریوانٰ، آرا شاوردیان نماینده منتخب ارامنه تهران، منصورعلی زارعی نمایندهٔ ساری و میاندورود، حسین محمدصالحی دارانی نماینده شهرستان فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت و لطف الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک نمایندگانی بودند که عصر روز دوشنبه در نشست رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور مسایل و مشکلات حوزه اتنخابیه خود را مطرح کردند. 

ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و نیازمندی‌های استان‌ها در حوزه منابع‌طبیعی بویژه آبخیزداری،تسهیل و تسریع در امور بهره‌برداری و گره گشایی از کار مردم، سرعت بخشیدن به عملیات کاداستر اراضی و اصلاح شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی از جمله نکات مهمی بود که در نشست مسعود منصور -رییس سازمان جنگل‌ها - با نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت و حفظ منابع طبیعی و نقش آن در توسعه پایدار کشور قول دادند در برنامه هفتم توسعه و در تصویب قانون برنامه و بودجه توجه ویژه‌ای به بخش منابع‌طبیعی داشته باشند.

بازدید : 479
29 آبان 1399 ساعت 09:25 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک