جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 689
  • بازدید دیروز : 2518
  • بازدید این ماه : 71079
تأکید رئیس سازمان جنگل‌ها بر تداوم فعالیت‌های جهادی در منابع طبیعی
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حاشیه جلسه برنامه اجرایی صیانت از جنگل‌های کشور گفت: فرصت‌ها در منابع طبیعی بسیار کم است و باید با پشتکاری هرچه بیشتر و با حرکت جهادی و جهشی نسبت به پیشبرد اهداف و برنامه‌های منابع‌طبیعی گام برداریم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، مسعود منصور در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوصاً برخی مطالب مندرج در فضای مجازی علیه سازمان گفت: از همه علاقه‌مندان، دلسوزان و منتقدان واقعی تشکر می‌کنیم که ما را در رسیدن به اهداف و برنامه‌هایمان کمک می‌کنند چرا که نقد دلسوزانه و مبتنی بر اطلاعات واقعی موجب پیشرفت و بهبود برنامه‌ها می‌شود، هرچند برخی مواقع نقدهای غیر مستند و غیرمنصفانه‌ای در مورد عملکرد سازمان مطرح می‌شود اما این گونه مطالب نباید برای ما دلمشغولی ایجاد کرده و ما را از هدف و برنامه‌های مهمی که در منابع طبیعی در پیش داریم دلسرد و یا دور کند.
این مقام مسئول تأکید کرد: باید با دلسوزی، پاکدستی و تلاش جهادی برنامه‌های حفاظتی و احیایی را در منابع طبیعی به پیش ببریم و همچنان که رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با رئیس جمهور محترم و هیئت دولت سیزدهم اشاره فرمودند که «از هر ساعتی، از هر فرصتی استفاده کنید، نگذارید این وقت که متعلق به مردم و متعلق به اسلام است تضییع بشود» باید از لحظه لحظه زمان استفاده و با کار و تلاش جهادی برای حفظ و حراست از منابع‌طبیعی همچون گذشته کوشا باشیم، ضمن اینکه در کشور دستگاه‌های نظارتی وجود دارد و بر حسن انجام کار نظارت و اشراف دارند.
بازدید : 97
11 شهریور 1400 ساعت 10:55 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک