جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1224
  • بازدید دیروز : 2598
  • بازدید این ماه : 118933
نصب آبگرمکن خورشیدی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، یک دستگاه آبگرمکن خورشیدی در این اداره کل به صورت نمادین نصب می شود.
رئیس اداره حفاظت با اعلام این خبر گفت: علاوه بر اداره کل، در هر یک از شهرستان های استان نیز یک دستگاه آبگرمکن به عنوان نمونه نصب می شود.مرتضی رضایی با اشاره به اینکه، 6 دستگاه آبگرمکن به صورت امانت در اختیار اداره کل و شهرستان ها قرار می گیرد و مبلغی برای آن ها  پرداخت نمی شود، افزود: با این کار مراجعه کنندگان می توانند از نزدیک آبگرمکن را مشاهده و با محاسنش آشنا شوند.وی ادامه داد: در شهرستان های سمیرم، فریدون شهر، چادگان، دهاقان، شهرضا، فریدن، بویین و میان دشت که شهرستانهای ییلاقی و میزبان بهره برداران عشایری هستند، بیشترین مشکلات به خاطر قطع درختچه و بوته برای تأمین نیاز گرمایشی است .
رضایی خاطرنشان کرد: تا کنون 60 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستاههای پشت کوه فریدونشهرنصب شده است وخوشبختانه با توجه به استقبال ساکنین این منطقه درخواست نصب این دستگاه روبه افزایش است.
بازدید : 1738
16 خرداد 1394 ساعت 10:10 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه به چیزی که از دست میدهید نا خشنود شوید و نه به چیزی که به دست می اورید خوشحال و شادمان . چرا که هر دو ناپایدار است و فانی

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک