جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3618
  • بازدید دیروز : 2664
  • بازدید این ماه : 93995
برگزاری جلسه مشترک بررسی مشکلات روستاهای شهرستان
به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان برخوار جلسه ای باحضور فرماندار شهرستان ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  اصفهان  ، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان به منظور بررسی مشکلات روستاهای شهرستان در محل دهیاری مرغ برگزار شد. 
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  ضمن تشریح موانع موجود در زمینه توسعه روستاهای شهرستان و اقدامات صورت گرفته در زمینه حل این مشکلات  گفت : در مناطق مرغ و دنبی خواستار همکاری همه جانبه ارگانهای مرتبط با موضوع نظیر جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، دهیاریها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هستیم.

لازم بذکر است  پس از بحث و تبادل نظر مابین حاضرین در جلسه مواردی به شرح ذیل تصویب ومقرر شد با توجه به مطالعات صورت گرفته در منطقه مرغ و دنبی با تخصیص اعتبارات تملک دارایی های استانی و ملی سال 1397 این پروژه ها اجرایی گردد و در صورت عدم تخصیص با استفاده از اعتبارات ملی سال 1398 صورت پذیرد.
 اعتبارات مورد نیاز برای مطالعات آبخیزداری روستاهای شهرستان ، هر میزان تخصیص از طریق فرمانداری شهرستان با تخصیص سه برابری آن از سوی منابع طبیعی اجرایی گردد.
تقاضای شورای اسلامی و ساکنین روستای پروانه مبنی بر اعتراض به اجرای قانون اراضی ملی و طرح موضوع در کمیسیون ماده واحده شهرستان ، مقرر شد جلسه مربوط به کمیسیون در اولین فرصت تشکیل به نحوی که متقاضیان ظرف یک هفته مشکل را توسط فرمانداری بررسی و سپس به کمیسیون ارجاع نمایند.
 
بازدید : 1134
26 شهریور 1397 ساعت 09:38 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک